Żużlowy alfabet PGE Ekstraligi: Bartosz Zmarzlik

Fot. Marcin Karczewski

Bartosz Zmarzlik – dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata – rozpoczyna serię żużlowego alfabetu. Zawodnikowi MOJE BERMUDY STALI Gorzów zostały przypisane pierwsze litery, do których dodane zostały ciekawostki o samym zawodniku lub z bliskimi.

A jak AZTORIN – Bartosz Zmarzlik jest ambasadorem tej marki od lipca 2021 roku. AZTORIN to również oficjalny partner PGE Ekstraligi, a także rozgrywek FIM Speedway Grand Prix. Z okazji nawiązania współpracy między firmą a żużlowcem, powstała wyjątkowa sesja w stylu retro z udziałem Zmarzlika, który na zdjęciach eksponuje piękne, wyjątkowe zegarki i męską biżuterię.

B jak Brat – Paweł Zmarzlik jest byłym żużlowcem i zawodnikiem MOJE BERMUDY STALI Gorzów. Kiedy Paweł musiał zrezygnować z jazdy na motocyklu, zwolnił miejsce w drużynie swojemu bratu, który wynagrodził mu za to z dużą nadwyżką. Teraz pełni rolę największego wsparcia oraz mechanika w teamie Bartosza.

Wczoraj oficjalnie i uroczyście zakończyliśmy sezon 2021. Bardzo dziękuję mojemu teamowi:🤝 tacie Pawłowi Zmarzlikowi…

Posted by Bartosz Zmarzlik #95 on Saturday, October 23, 2021

C jak Champion – jest to zdecydowanie trafne określenie dla Bartosza Zmarzlika. Dwukrotne Indywidualne Mistrzostwo Świata z rzędu, Indywidualne Mistrzostwo Polski, dwukrotne Drużynowe Mistrzostwo Polski wywalczone z drużyną z Gorzowa, tegoroczne Vice-Mistrzostwo Świata, to tylko kilka z licznych tytułów zdobytych w dotychczasowej karierze zawodnika.

Radość, szczęście, miłość. Rodzinka w komplecie 😍 #FamilyTime#BZ95 #ZmarzlikFamily

Posted by Bartosz Zmarzlik #95 on Saturday, November 13, 2021

Aleksandra Szymaniak