Żużlowe programy i powtórki w telewizji. Zostań w domu z Platformą CANAL+

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Platforma CANAL+ przygotowała dla kibiców powtórki meczów PGE Ekstraligi na najbliższe klika dni. Dodatkowo fani będą mieli ponownie okazję do obejrzenia reportaży z serii „Czarny Charakter”. To wszystko na antenie nSport+.

W sobotni wieczór (21.03) emitowany będzie reportaż o czterdziestu latach grudziądzkiego klubu. Dużą dawkę żużla przygotowano w niedzielę (22.03) – od 15:30 transmitowane będą powtórki finałowego dwumeczu PGE Ekstraligi 2019, w którym spotkały się zespoły FOGO Unii Leszno oraz BETARD Sparty Wrocław. Dzień zakończy „Czarny Charakter: Życie po życiu” o godz. 22:00.

Natomiast od poniedziałku (23.03) stacja nSport+ rozpoczyna emisję powtórek spotkań najlepszej żużlowej ligi świata. Na początek telewizja pokaże mecz drużyn z Torunia i Częstochowy na MotoArenie z sezonu 2013. Dzień później (24.03) kibice zobaczą rewanż w Częstochowie. Dodatkowo także pokazane zostaną dwa reportaże z serii „Czarny Charakter” z udziałem dwóch polskich mistrzów Świata: Jerzego Szczakiela i Bartosza Zmarzlika.