Żużlowe „Pożegnanie wakacji” na MotoArenie

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

GET WELL Toruń zakończył tegoroczne zmagania w PGE Ekstralidze. Nie oznacza to jednak braku imprez na MotoArenie. 14 września zawodnicy spotkają się z kibicami podczas „Pożegnania wakacji z KS Toruń”. Główną atrakcją wydarzenia będzie koncert w wykonaniu znanych zespołów – Kobranocki i Big Cyc.

– Koncert zaplanowaliśmy dla naszych kibiców i wszystkich mieszkańców Torunia jeszcze przed sezonem. 14 września wszyscy wspólnie pojawimy się na toruńskiej MotoArenie. Dla nas będzie to znakomita okazja, by podziękować naszym kibicom i sponsorom za wsparcie w sezonie 2018 – powiedziała prezes klubu Ilona Termińska.

– Na piątkowej imprezie będą oczywiście zawodnicy naszej drużyny: Jason Doyle, Niels Kristian Iversen, Chris i Jack Holder, Rune Holta, Paweł Przedpełski oraz Daniel Kaczmarek wraz z menedżerem Jackiem Frątczakiem.  Pojawią się wszyscy na scenie, która specjalnie na tą okazję zostanie zainstalowana na murawie MotoAreny. Ze względu na zawody w Stralsund nie będzie z nami Igora Kopcia-Sobczyńskiego i trenera Karola Ząbika. Cieszymy się, bo dzięki koncertowi będziemy mieć okazję, by spotkać się bezpośrednio z naszymi kibicami – podkreśliła prezes toruńskiego klubu.

Całość wydarzenia uświetni występ dwóch, bardzo dobrze znanych w Polsce, kapel rockowych. – Jestem przekonana, że dokonaliśmy dobrego wyboru, jeśli chodzi o dobór zespołów. Kobranocka zajmuje szczególne miejsce w sercach toruńskich kibiców, dzięki wspaniałemu hymnowi sprzed niemalże 15 lat. Piosenki Big Cyca z kolei znają chyba wszyscy. Jestem przekonana, że wszyscy, którzy pojawią się w piątkowy wieczór na MotoArenie będą w pełni usatysfakcjonowani – zakończyła Ilona Termińska.

Wejście na koncert jest bezpłatne. Początek imprezy o godzinie 18.00.