Żużlowcy z Lublina dla dzieci z Domów Dziecka

Fot. Klaudia Żurawska vel Dziurawiec
Fot. Klaudia Żurawska vel Dziurawiec

SPEED CAR Motor Lublin przeprowadził akcję „Żużlowcy dzieciom”, w której kibice mogli przekazywać dary dla podopiecznych Domów Dziecka. Akcja trwała od początku grudnia, a swój finał miała 17 grudnia, gdzie każdy mógł także zdobyć od zawodników autografy.

Od 3 do 18 grudnia, w kilku specjalnie oznaczonych punktach Lublina można było przekazywać dary (słodycze, gry planszowe, pluszaki, zabawki, itp.) dla Domów Dziecka. Finał akcji odbył się 17 grudnia, a kibice mogli zebrać autografy od większości zawodników SPEED CAR Motoru (m.in. Grzegorza Zengoty, Andreasa Jonssona, Dawida i Wiktora Lampart, czy Pawła Miesiąca), a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i porozmawiać. Na koniec nie zabrakło także wyścigów z udziałem żużlowców.

Fajnie spotkać się z kibicami w takiej atmosferze świąt. A żeby było słodko i miło, to poprosiliśmy kibiców, by przyszli ze słodyczami i innymi podarkami, które przekażemy dzieciom. Cieszymy się również z dobrej frekwencji zawodników na tym wydarzeniu. Musimy się teraz spotykać z naszymi żużlowcami przed sezonem, by ta drużyna poczuła się drużyną – mówi Piotr Więckowski, menedżer Speed Car Motoru Lublin.