Żużlowcy typują wyniki ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland 2022 (wideo)

Jason Doyle typujący wygraną Bartosza Zmarzlika, Bartłomiej Kowalski przewidujący wysokie miejsca Macieja Janowskiego, Taia Woffindena i Daniela Bewleya, Gleb Chugunov twierdzący, że na podium staną Tai Woffinden, Maciej Janowski i Bartosz Zmarzlik oraz Stanisław Chomski i Mateusz Bartkowiak antycypujący gorzowskie podium to typy żużlowców i trenerów klubów PGE Ekstraligi przed ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland 2022.

Słyszałem, że na PGE Narodowym panuje niezwykła atmosfera, ale tak naprawdę nigdy nie jeździłem na tymczasowych torach na krytych obiektach, więc nie mogę się doczekać sobotniego turnieju – powiedział Daniel Bewley.

Turniej w Warszawie jest jedną z najlepszych rund cyklu GP. Cieszę się, że po 2 latach przerwy związanej z pandemią COVID-19 znów będziemy ścigać się na PGE Narodowym. 55 000 kibiców na trybunach to marzenie dla każdego sportowca. Przypuszczam, że będzie wielu fanów, którzy będą chcieli, aby wygrał Bartosz Zmarzlik lub Maciej Janowski. Moim celem jest awans do finału i wygranie w nim. Mam nadzieję, że tym razem usłyszę hymn Australii – przyznał Jason Doyle.

Byłem w Warszawie w 2019 roku i wtedy powiedziałem sobie, że muszę kiedyś tu wrócić i wystartować w GP na PGE Narodowym. Mamy to szczęście, że pomimo cały czas trwającej pandemii i wojny na Ukrainie możemy ścigać się przy pełnych trybunach wypełnionych 55 000 kibiców. Nie mogę się już tego doczekać – stwierdził Mikkel Michelsen.