Żupiński i Lampart najlepsi w eliminacjach Brązowego Kasku (wyniki + zdjęcia)

Fot. Arkadiusz Buczyński
Fot. Arkadiusz Buczyński

23 kwietnia odbyły się eliminacje Brązowego Kasku, z którego spośród wszystkich startujących, wyłoniono szesnastu finalistów. W Rybniku zwyciężył Wiktor Lampart, z kolei w Gdańsku najlepszy okazał się Karol Żupiński. Finał odbędzie się 16 maja na torze w Grudziądzu.

Wyniki eliminacji w Gdańsku:

1. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk- 13 (3,2,2,3,3)
2. Marcel Studziński (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz) – 12 (3,1,3,3,2)
3. Denis Zieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 11 (2,0,3,3,3)
4. Mateusz Bartkowiak (TRULY.WORK Stal Gorzów) – 11 (3,w,3,2,3)
5. Kacper Pludra (FOGO Unia Leszno) – 11 (3,3,u,3,2)
6. Kamil Kiełbasa (GET WELL Toruń) – 10 (2,3,2,2,1)
7. Damian Lotarski (OK Bedmet Kolejarz Opole) – 9 (2,3,u,1,3)
8. Piotr Gryszpiński (Euro Finannce Polonia Piła) – 7+3 (1,1,1,2,2)

9. Kamil Pytlewski (TRULY.WORK Stal Gorzów) – 7+2  (2,2,w,1,2)

10. Mateusz Błażykowski (Aforti Start Gniezno) – 6 (1,2,3,0,w)
11. Oskar Rowecki (Euro Finannce Polonia Piła) – 6 (w,2,1,2,1)
12. Sebastian Szostak (Agred Malesa TŻ Ostrovia) – 3 (w,3,w,w,w)
13. Filip Nizgorski (GET WELL Toruń) – 3 (0,1,2,0,w)
14. Eryk Borczuch (Orzeł Łódź) – 3 (1,w,0,1,1)
15. Justin Stolp (GET WELL Toruń) – 1 (1,w)
16. Kamil Nowacki (Agred Malesa TŻ Ostrovia) – 0 (w,w,ns,ns,ns)
17. Tymoteusz Picz (FOGO Unia Leszno) – 0 (w,-,-,ns,ns)

Wyniki eliminacji w Rybniku:

1. Wiktor Lampart (SPEED CAR Motor Lublin) – 11 (3,0,3,3,2)
2. Przemysław Liszka (BETARD Sparta Wrocław) – 11 (3,3,0,2,3)
3. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 11 (3,3,2,d,3)
4. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 11 (1,1,3,3,3)
5. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 11 (2,3,1,2,3)
6. Mateusz Świdnicki (forBET Włókniarz Częstochowa) – 11 (3,2,3,1,2)
7. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) – 11 (2,2,2,3,2)
8. Jakub Osyczka (STELMET Falubaz Zielona Góra) – 7+3 (1,3,2,1,0)

9. Przemysław Giera (PGG ROW Rybnik) – 7+2 (w,1,1,3,2)

10. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) – 7+1 (2,2,2,w,1)
11. Patryk Zieliński (Wilki Krosno) – 4 (t,0,3,0,1)
12. Dominik Tyman (PGG ROW Rybnik) – 4 (1,1,0,2,0)
13. Nikodem Bartoch (STELMET Falubaz Zielona Góra) – 3 (2,0,1,0,0)
14. Krzysztof Sadurski (FOGO Unia Leszno) – 3 (d,2,0,0,1)
15. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów) – 3 (1,2)
16. Dawid Rempała (Unia Tarnów) – 2 (0,1,0,1,0)
17. Bartosz Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 2 (0,0,1,w,1)
18. Kacper Gosik (SPEED CAR Motor Lublin) – 0 (w)

Zdjęcia z Gdańska autorstwa Arkadiusza Buczyńskiego: