Finał #WjedźNaGalę (konkurs)

Dwa podwójne zaproszenia czekają w konkursie PGE Ekstraligi #WjedźNaGalę. Ich posiadacze na żywo zobaczą uroczystość podsumowującą sezon 2018, która odbędzie się w Warszawie 8 października. W finale mogą brać udział tylko osoby, które zakwalifikowały się do niego z eliminacji. Pozostali? Mogą kibicować i sprawdzić swoją wiedzę!

Finał konkursu odbywa się w dniach 27 września (12:00) – 30 września (23:59) i polega na udzieleniu odpowiedzi na 4 pytania. Biorą w nim udział wyłącznie: Magdalena Sztoldman, Agnieszka Bejzen, Weronika Przygoda, Norbert Dąbrot i Patryk Kapkowski.

Pytania finałowe:

1. Który zawodnik zdobył najwięcej punktów bonusowych w czwartej serii startów (biegi nr 11-13) rundy zasadniczej PGE Ekstraligi 2018?

2. Z którego pola startowego zdobyto najwięcej punktów w trzeciej serii startów (biegi nr 8-10) rundy zasadniczej PGE Ekstraligi 2018?

3. Jaką liczbę punktów najczęściej zdobywali zawodnicy, którzy sześciokrotnie pojawiali się na torze w meczach rundy zasadniczej PGE Ekstraligi 2018?

4. Podczas Gali PGE Ekstraligi 2018 osobom wręczającym nagrody na scenie w ATM Studio towarzyszyć będą dwie hostessy. Jakiego będą wzrostu? Dla ułatwienia dodajmy, że obie mają taki sam wzrost.

Autorem pytań jest Rafał Gurgurewicz.

Zasady wysyłania odpowiedzi:

– temat maila #WjedźNaGalę

– odpowiedzi w treści maila ponumerowane od 1 do 4

– w treści maila powinny również zawrzeć się: imię i nazwisko oraz nick z portalu Twitter/Facebook lub aplikacji PGE Ekstraligi

– za każdą poprawną odpowiedź przyznawany będzie 1 punkt w pytaniach 1 – 3, a w przypadku pytania nr 4 1 pkt przyznawany będzie za poprawną odpowiedź w granicach błędu wynoszącego nie więcej niż 3 cm wzrostu

– konkurs odbywa się zgodnie z regulaminem – załącznik

  • UWAGA w przypadku remisu punktowego na pozycjach 1-2 odbędzie się dogrywka
  • 2 podwójne zaproszenia na Galę PGE EKstraligi 2018 otrzymają zdobywcy największej liczby punktów w finale