ZOOLESZCZ GKM Grudziądz ze specjalną akcją na domowy mecz!

Fot. Grzegorz Misiak

W meczu 13. rundy PGE Ekstraligi ZOOLESZCZ GKM wysoko przegrał we Wrocławiu. W związku z tym, grudziądzki klub przygotował dla fanów, którzy pojechali na stadion Olimpijski darmowe wejściówki. W taki sposób spotkanie z ARGED MALESA Ostrów Wlkp. mogą obejrzeć także dzieci z Domów Dziecka.

Komunikat ZOOLESZCZ GKM-u:

Już 5 sierpnia o godzinie 20:30 na H4 mecz #GRUOST, który będzie zakończeniem sezonu PGE Ekstraligi 2022 dla naszej drużyny. Klub GKM Grudziądz S.A. postanowił:

  • Każdy kibic obecny w Sektorze Gości we Wrocławiu – z dowodem zakupu biletu lub biletem z meczu #WROGRU okazanym w sekretariacie GKM S.A. (ul. Hallera 4, od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-15:00) – otrzyma 2 darmowe wejściówki na mecz ZOOLESZCZ GKM – ARGED MALESA Ostrów Wlkp.
  • Podopieczni domów dziecka na terenie Grudziądza i okolic wraz ze swoimi opiekunami otrzymają darmowe wejściówki na mecz ZOOLESZCZ GKM – ARGED MALESA Ostrów Wlkp. Wszystkie zainteresowane udziałem w wydarzeniu placówki prosimy o kontakt pod numerem telefonu 56/4644442 w celu ustalenia szczegółów.