Znany terminarz i plan transmisji 1. oraz 2. rundy eWinner 1. LŻ

Fot. Dariusz Ryl
Fot. Dariusz Ryl

Wszystkie karty związane ze startem pierwszoligowych rozgrywek, zostały odkryte. Kibice poznali terminarz i plan transmisji 1. i 2. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej. Kluby nie marnują czasu i ciężko pracują, aby jak najlepiej rozpocząć sezon.

11 lipca nastąpi inauguracja rozgrywek w eWinner 1. LŻ. Kibiców czekają cztery mecze, z czego dwa z nich transmitowane będą na kanale nSport+. Pozostałe dwa będzie można zobaczyć na platformie Canal+ – telewizja przez internet.

Pierwsze karty odsłonięte❗️Przed Wami dokładny terminarz i plan transmisji 1. kolejki eWinner 1. Ligi🔥Na który mecz czekacie najbardziej🤔?

Opublikowany przez nSport+ Poniedziałek, 6 lipca 2020

Wiemy również jak będzie wyglądać 2. kolejka pierwszoligowych rozgrywek.

🏁 Odsłaniania kart ciąg dalszy❗ 😎 Była już 1⃣ runda, a teraz łapcie pełny rozkład jazdy 2⃣ kolejki eWinner 1. Ligi 👇👇👇

Opublikowany przez EWINNER 1. Liga Poniedziałek, 6 lipca 2020

Po negatywnych wynikach testów kluby już na spokojnie mogły rozpocząć treningi, przygotowujące zawodników do pierwszych meczów w sezonie.

Jaskółki w pełnym składzie przygotowują się do startu EWINNER 1. Liga🙂 Z drużyną trenują także Kapitan Peter Ljung Racing #36 i Kim Nilsson Racing👌🏻💪🏻#UniaTarnów

Opublikowany przez Unia Tarnów ŻSSA Czwartek, 2 lipca 2020

Za tydzień, w weekend 11-12.07 inauguracja rozgrywek eWinner 1. Ligi. Sobotę wykorzystujemy na trening przy W25.fot. Radek Majewski

Opublikowany przez Start Gniezno Sobota, 4 lipca 2020

Start Gniezno podjęło się wyzwania #gaszynchallange i przed piątkowym treningiem wykonali kilkanaście pompek. Akcja ma na celu wsparcie chorej Gabrysi.

#gaszynchallenge

Pojawiło się kilka wyzwań w ramach #gaszynchallenge 🔥 Odpowiadamy oczywiście pozytywnie i w piątek, w ramach przedtreningowej rozgrzewki zabraliśmy się do pompowania! 😉😉 Wspieramy Gabrysia o którym więcej znajdziecie tutaj: https://www.siepomaga.pl/gabrys 🙏🙏Wyzwanie rzucamy naszym sponsorom tytularnym, a więc:👉 Car Gwarant Service👉 KaPi Producent Mebli na wymiar👉 BudexZachęcamy do wspierania akcji charytatywnych! Pamiętajcie, że okazane dobro powraca ❤️❤️

Opublikowany przez Start Gniezno Poniedziałek, 6 lipca 2020

Klub z Łodzi ruszył ze sprzedażą biletów na nadchodzący mecz z Lokomotiv Daugavpils, który odbędzie się już w najbliższą sobotę. Również spadkowicz z PGE Ekstraligi, eWinner Apator Toruń, będzie sprzedawać swoje wejściówki w najbliższym czasie.

🎫 Od poniedziałku 6 lipca rusza sprzedaż biletów na pierwszy mecz ligowy w EWINNER 1. Liga KŻ Orzeł Łódź – Lokomotiv…

Opublikowany przez KŻ Orzeł Łódź Niedziela, 5 lipca 2020

Unia Tarnów ukazała backstage z sesji klubowej, którą uwiecznił na kamerze kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi – Rafał Martuszewski.

Wiktoria Sztuka