Znane awizowane składy na dwumecze #OSTWRO, #ZIELES i Super Mecz

Fot. Marcin Kubiak
Fot. Marcin Kubiak

Najbliższe dni zapowiadają się dla kibiców żużla niezwykle ciekawie. Dzień za dniem organizowane są treningi punktowane, a zespoły ujawniają składy na te wydarzenia. Znane są już awizowane zestawy dwumeczów: FOGO Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra i BETARD Sparta Wrocław – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. oraz Super Mecz, w którym udział wezmą drużyny z Leszna i Ostrowa.

20.03, godz. 15:45, Ostrów
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – BETARD Sparta Wrocław

BETARD Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. Jakub Jamróg
3. Vaclav Milik
4. Maciej Janowski
5. Max Fricke
6. Patryk Wojdyło
7. Maksym Drabik
8. Gleb Chugunov

Arged Malesa TŻ Ostrovia:
9. Aleksandr Loktaev
10. Renat Gafurow
11. Tomasz Gapiński
12. Sam Masters
13. Grzegorz Walasek
14. Marcin Kościelski
15. Kamil Nowacki

21.03, godz. 15:30, Wrocław
BETARD Sparta Wrocław – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Arged Malesa TŻ Ostrovia:
1. Aleksandr Loktaev
2. Renat Gafurov
3. Tomasz Gapiński
4. Sam Masters
5. Grzegorz Walasek
6. Marcin Kościelski
7. Kamil Nowacki

BETARD Sparta Wrocław:
9. Tai Woffinden
10. Jakub Jamróg
11. Vaclav Milik
12. Maciej Janowski
13. Max Fricke
14. Patryk Wojdyło
15. Maksym Drabik
16. Gleb Chugunov

20.03, godz. 17:00, Leszno
FOGO Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra

Falubaz Zielona Góra:
1. Patryk Dudek
2. Martin Vaculik
3. Michael Jepsen Jensen
4. Piotr Protasiewicz
5. Nicki Pedersen
6. Mateusz Tonder
7. Norbert Krakowiak
8. Sebastian Niedźwiedź

FOGO Unia Leszno: 
9. Emil Sayfutdinov
10. Brady Kurtz
11. Jarosław Hampel
12. Janusz Kołodziej
13. Piotr Pawlicki
14. Bartosz Smektała
15. Dominik Kubera
16. Szymon Szlauderbach

21.03, godz. 17:00, Zielona Góra
Falubaz Zielona Góra – FOGO Unia Leszno

FOGO Unia Leszno:
1. Emil Sayfutdinov
2. Brady Kurtz
3. Jarosław Hampel
4. Janusz Kołodziej
5. Piotr Pawlicki
6. Dominik Kubera
7. Bartosz Smektała

Falubaz Zielona Góra:
9. Patryk Dudek
10. Michael Jepsen Jensen
11. Martin Vaculik
12. Nicki Pedersen
13. Piotr Protasiewicz
14. Mateusz Tonder
15. Norbert Krakowiak
16. Sebastian Niedźwiedź

23.03, godz. 15:00, Ostrów Wlkp.
Super Mecz: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – FOGO Unia Leszno

Arged Malesa TŻ Ostrovia:
9. Grzegorz Walasek
10. Tomasz Gapiński
11. Aleksander Łoktajew
12. Renat Gafurow
13. Nicolai Klindt
14. Kamil Nowacki
15. Marcin Kościelski

FOGO Unia Leszno:
1. Emil Sayfutdinov
2. Brady Kurtz
3. Jarosław Hampel
4. Janusz Kołodziej
5. Piotr Pawlicki
6. Dominik Kubera
7. Bartosz Smektała
8. Szymon Szlauderbach