Złoty medal na szczytny cel. Bartosz Zmarzlik wsparł zbiórkę na Ninę Słupską

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Wielki gest dwukrotnego mistrza Świata. Bartosz Zmarzlik przekazał na licytację złoty medal IMŚ z 2019 roku – pierwszy w jego karierze. Cała kwota ma zostać przeznaczona na Ninę Słupską, która choruje na SMA.

Łzy, radość, szczęście – tak czułem się wjeżdżając na metę w Toruniu, w finałowej rundzie Grand Prix w 2019 roku. Właśnie wtedy, po raz pierwszy, zdobyłem tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Teraz, na aukcję dla Niny, przekazuję rzecz dla mnie niebywale ważną, o której marzyłem od dziecka i do której dążyłem krok po kroku – to złoty medal za zwycięstwo w mistrzostwach świata. Wspomniany medal postanowiłem przekazać na licytację, by pomoc Ninie, która jest na starcie swojego życia i również ma swoje marzenia. Pomóżmy, aby miała szansę je spełniać – napisał na swoim profilu na Facebooku Bartosz Zmarzlik.

Link do aukcji złotego medalu TUTAJ.

Więcej informacji o zbiórce na leczenie Niny Słupskiej TUTAJ.

Bartosz Zmarzlik wspiera Ninę Słupską!

Bartosz Zmarzlik #95 jedzie z nami❗ Mistrz świata przekazał na licytację, z której całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie chorej na SMA Niny Słupskiej, swój złoty medal z FIM Speedway Grand Prix z 2019 roku❤️Akcję można wesprzeć też poprzez wpłaty na oficjalną zbiórkę:https://www.siepomaga.pl/nina

Posted by nSport+ on Sunday, July 4, 2021