Złoty medal na szczytny cel. Bartosz Zmarzlik wsparł zbiórkę na Ninę Słupską

Fot. Zuzanna Kloskowska

Wielki gest dwukrotnego mistrza Świata. Bartosz Zmarzlik przekazał na licytację złoty medal IMŚ z 2019 roku – pierwszy w jego karierze. Cała kwota ma zostać przeznaczona na Ninę Słupską, która choruje na SMA.

Łzy, radość, szczęście – tak czułem się wjeżdżając na metę w Toruniu, w finałowej rundzie Grand Prix w 2019 roku. Właśnie wtedy, po raz pierwszy, zdobyłem tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Teraz, na aukcję dla Niny, przekazuję rzecz dla mnie niebywale ważną, o której marzyłem od dziecka i do której dążyłem krok po kroku – to złoty medal za zwycięstwo w mistrzostwach świata. Wspomniany medal postanowiłem przekazać na licytację, by pomoc Ninie, która jest na starcie swojego życia i również ma swoje marzenia. Pomóżmy, aby miała szansę je spełniać – napisał na swoim profilu na Facebooku Bartosz Zmarzlik.

Link do aukcji złotego medalu TUTAJ.

Więcej informacji o zbiórce na leczenie Niny Słupskiej TUTAJ.

Bartosz Zmarzlik wspiera Ninę Słupską!

Bartosz Zmarzlik #95 jedzie z nami❗ Mistrz świata przekazał na licytację, z której całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie chorej na SMA Niny Słupskiej, swój złoty medal z FIM Speedway Grand Prix z 2019 roku❤️Akcję można wesprzeć też poprzez wpłaty na oficjalną zbiórkę:https://www.siepomaga.pl/nina

Posted by nSport+ on Sunday, July 4, 2021