zielona-energia.com sponsorem tytularnym WŁÓKNIARZA Częstochowa!

Fot. Patryk Kowalski

We wtorek (22 marca) odbyła się konferencja prasowa podczas, której zarząd WŁÓKNIARZA Częstochowa przedstawił nowego sponsora tytularnego. Jest nim sprawdzony dostawca instalacji fotowoltaicznej – zielona-energia.com.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezes Włókniarza Częstochowa – Michał Świącik oraz współwłaściciele firmy zielona-energia.com: Michał Klimczyk i Łukasz Fonfara, podpisali umowę sponsorską, która obowiązywać będzie na sezon 2022. Na konferencji obecni byli również: Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz Wiceprezydent Miasta Częstochowy – Jarosław Marszałek, a także trener zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa – Lech Kędziora.

Zielona-energia.com to jeden z czołowych dostawców rozwiązań fotowoltaicznych w Polsce. Działające na rynku od 2013 roku przedsiębiorstwo pomogło tysiącom klientom zarówno z sektora B2B, jak i B2C w przejściu na “zieloną stronę mocy”. Firma posiada w swojej ofercie komponenty renomowanych marek i działa na terenie całej Polski, posiadając biura w Częstochowie, Warszawie i Kielcach.

W Zielonej-energii sport był obecny od zawsze, więc status sponsora tytularnego to taka “wisienka na torcie”. Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać drużynę Włókniarza Częstochowa, bo to przede wszystkim świetni i pełni pasji ludzie, doskonali sportowcy. Z Włókniarzem wiąże nas też Częstochowa, gdzie mamy swoje centrum logistyczne. Co więcej, dzięki naszej instalacji fotowoltaicznej stadion Włókniarza to obecnie jedna z najbardziej ekologicznych aren w Polsce. Wierzę, że ta wymiana energii pozytywnie wpłynie na nas i całą drużynę – powiedział dla wlokniarz.com Michał Klimczyk, współwłaściciel firmy zielona-energia.com.

Jestem bardzo zadowolony, że zielona.energia.com zdecydowała się na jeszcze większą i ściślejszą współpracę z Włókniarzem Częstochowa. Branża, w której na co dzień działa firma, jest branżą typowo ekologiczną, która nam — klubowi, daje możliwość działania zgodnie z panującymi obecnie trendami związanymi z szeroko rozumianą ochroną środowiska. Najlepszym na to dowodem jest Arena zielona-energia.com. Na stadionie — który nosi nazwę naszego sponsora i takim też pozostanie w nowym sezonie, znajdują się rozwiązania, które wpisują się w charakter prowadzonej przez firmę działalności. Mowa o panelach fotowoltaicznych, które zamontowane są na budynku klubowym – oznajmił Michał Świącik, prezes zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa.

🤍 zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa! 💚Pod taką nazwą w sezonie 2022 wystąpimy w rozgrywkach PGE Speedway…

Posted by Włókniarz Częstochowa on Tuesday, March 22, 2022