Zengota po zabiegu w Hiszpanii. 4 marca powrót do Polski

Fot. Kamil Woldański
Fot. Kamil Woldański

Grzegorz Zengota jest już po zabiegu w i 4 marca wraca do Polski na dalsze leczenie – taką informację przekazał SPEED CAR Motor Lublin na swoim profilu na portalu Facebook. Zawodnik doznał złamania prawej nogi podczas treningu na crossie w hiszpańskim Lloret de Mar.

Zawodnik SPEED CAR Motoru Lublin przeszedł na miejscu zabieg, po którym będzie mógł wrócić do Polski i w Warszawie kontynuować leczenie.

Wiem, że niepokoicie się moim stanem zdrowia, ale spokojnie. Czuje się dobrze i jestem w dobrych rękach lekarzy w Barcelonie. Jutro (w poniedziałek, 4 marca – dop. red.) wracamy do Polski, jadę prosto do Warszawy do klinki współpracującej z Legią Warszawa. Mam nadzieję, że dużo czasu mi to nie zajmie, bo mam apetyt na to, żeby wrócić na tor jak najszybciej. Trochę żałuję, że tak wyszło, ale chciałem się jak najlepiej przygotować do sezonu. Czułem się bardzo dobrze na motocyklu i przez to być może stało się to wszystko. Zaciskam muskuły, żeby proces rehabilitacji trwał jak najkrócej, żeby być z wami. Trzymajcie kciuki! – powiedział Grzegorz Zengota w specjalnym materiale wideo na profilu Facebook klubu z Lublina.

Zawodnikowi życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu na tor.