Zaproszenia na SGP do Warszawy, plastrony żużlowców i akcesoria zawodników motorsportu już na aukcjach dla Tomasza Golloba

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

16 grudnia żużlowcy zagrają w Bydgoszczy w piłkę nożną podczas turnieju „Gramy dla Tomka”, a już teraz ruszyły aukcje przedmiotów przekazanych przez sportowców na cel, którym jest dalsze leczenie i rehabilitacja byłego mistrza świata z 2010 roku.

Pierwsze aukcje – dziewięciu ciekawych przedmiotów – już ruszyły, ale ich kumulacja pojawi się 12 grudnia. Organizatorami wydarzenia są byli mechanicy Tomasza Golloba: Rafał Lewicki, Janusz Borzeszkowski i Wojciech Malak.

Patronat honorowy nad turniejem objęła PGE Ekstraliga, PZM, PZPN i Prezydent Miasta Bydgoszczy, Rafał Bruski.

W pomoc przy organizacji aukcji i samego turnieju włączyła się również Fundacja DW#43.

AUKCJE

Jacek Czachor na aukcję przekazał swój kombinezon, który pochodzi z debiutu samochodowego w Dakarze 2014 (zajął wówczas 7. miejsce w klasyfikacji generalnej) – cena wywoławcza przedmiotu to 3500 zł.

AUKCJA KOMBINEZONU

Oryginalne rękawice rajdowe na licytację przekazał Kuba Przygoński. Wygrał w nich w tym roku Rajdowy Puchar Świata. Cena wywoławcza tego przedmiotu to 1200 zł.

AUKCJA RĘKAWIC RAJDOWYCH

Oryginalna czapka kolekcjonerska Red Bull F1 Team to kolejny przedmiot, który można licytować. Max Verstappen i Daniel Ricciardo podpisali się na czapce (Verstappen wygrał w tym sezonie F1 dwa wyścigi, w ostatnim w Brazylii był drugi, a Ricciardo m.in. triumfował w kultowej Grand Prix Monte Carlo). Cena wywoławcza to 900 zł.

AUKCJA CZAPKI KOLEKCJONERSKIEJ 

Ponadto do wylicytowania jest podwójne zaproszenie najwyższej kategorii na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym w Warszawie oraz plastrony z PGE IMME 2018 wraz z oryginalnymi autografami zawodników: Patryka Dudka, Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego, Piotra Pawlickiego i Nickiego Pedersena. Cena wywoławcza zaproszenia to 1100 zł, z kolei plastronu – 150 zł za sztukę.

AUKCJA ZAPROSZENIA NA 2019 PZM WARSAW FIM SGP OF POLAND

AUKCJA PLASTRONU PATRYKA DUDKA

AUKCJA PLASTRONU MACIEJA JANOWSKIEGO

AUKCJA PLASTRONU PIOTRA PAWLICKIEGO

AUKCJA PLASTRONU BARTOSZA ZMARZLIKA

AUKCJA PLASTRONU NICKIEGO PEDERSENA