Wyniki Miss Startu PGE Ekstraligi 18 września (zdjęcia finalistek)

15 września zakończyło się głosowanie w ramach tegorocznej edycji konkursu Miss Startu PGE Ekstraligi. Końcowe wyniki poznamy 18 września o godz. 10.00. PGE Ekstraliga szykuje również sporą niespodziankę dla kibiców związaną z przyszłorocznym kalendarzem ściennym, co będzie miało związek z konkursem Miss Startu.

W finale rywalizowały Magdalena Orkiszewska z Motoru Lublin, Zuzanna Pless z MRGARDEN GKM Grudziądz, Kamila Szczeszek z RM SOLAR Falubazu Zielona Góra i Dominika Woźniak z BETARD Sparty Wrocław. Oto ich zdjęcia z profili na Instagramie. Przypomnijmy, że przed rokiem finał wygrała Klaudia Kraska z Motoru Lublin.

View this post on Instagram

#relax 🇪🇸

A post shared by Zuzanna Pless (@zuzolini) on

View this post on Instagram

@mlkfotografia @lukasz.kremer.foto 🤩📸#foto

A post shared by KAMILA SZCZESZEK (@k.szczeszek) on

MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma w nagrodę nie tylko szarfę tytułową, ale także zegarek damski marki Aztorin, voucher o wartości 3000 zł (brutto) na pobyt dwóch osób w jednym z Hoteli SPA na terenie Polski (długość pobytu min. 3 doby) oraz voucher wartości 1500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin i voucher wartości 1000 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

II V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 może liczyć na szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin,
i voucher o wartości 500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

Za zajęcie czwartego miejsca PGE Ekstraliga przyzna nagrodę pocieszenia w postaci zegarka damskiego marki Aztorin, a tym samym wszystkie uczestniczki finału tegorocznego konkursu otrzymają nagrody.

Regulamin konkursu.