Wyjątkowy gadżet na nowy rok: kalendarz PGE Ekstraligi 2020 (zdjęcia)

Już po raz piąty w historii, PGE Ekstraliga wydała oficjalny kalendarz ścienny. Tym razem motywem przewodnim są unikalne zdjęcia z sezonu 2019, których autorem jest fotoreporter – Wojciech Tarchalski.

Dwunastostronicowy kalendarz najlepszej żużlowej ligi świata zawiera wyjątkowe momenty sezonu, uchwycone na 33 fotografiach. Oznaczono na nim również wszystkie daty meczów PGE Ekstraligi 2020 oraz PGE IMME i zawody Grand Prix.

Nowy rok otwierają zdjęcia Bartosza Zmarzlika z ostatniego turnieju FIM Speedway Grand Prix, w którym Polak przypieczętował tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Na kolejnych stronach kalendarza znajdują się zdjęcia m.in. zdjęcia Taia Woffindena, Patryka Dudka, Leona Madsena, Piotra Pawlickiego, Mikkela Michelsena, Fredrika Lindgrena, Artema i Grigorija Lagutów, Michaela Jepsena Jensena lub Bartosza Smektały.

To pierwsza edycja kalendarza, która zawiera zdjęcia z meczów. Przed rokiem tematyka kalendarza obejmowała żużlowców wraz z rodzinami, wcześniej realizowano kalendarze m.in. w kopalni i elektrowni, a także w studiu.

Kibice mieli okazję zdobyć wyjątkowe kalendarze w trzech konkursach, przeprowadzonych na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.