Wyjątkowe plastrony z PGE IMME 2020 na aukcji WOŚP

Do 1 lutego trwa internetowa licytacja plastronów z PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi 2020, które odbyły się w sierpniu ubiegłego roku na MotoArenie. Cała akcja odbywa się w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kibice żużla mają okazję na wzbogacenie swojej kolekcji o wyjątkowe gadżety, przekazane przez PGE Ekstraligę na cele charytatywne. Na aukcji toruńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa licytacja zestawu czterech plastronów żużlowych z PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi, które odbyły się w sierpniu 2020 roku na MotoArenie.

Są to plastrony czołowych zawodników najlepszej żużlowej ligi świata, a także medalistów Indywidualnych Mistrzostw Świata – Bartosza Zmarzlika, Patryka Dudka, Jasona Doyle’a i Leona Madsena. Wszyscy żużlowcy spotkali się w finale ubiegłorocznych PGE IMME, a najlepszy okazał się aktualny mistrz Świata. Drugi na mecie zameldował się Australijczyk, trzeci był Duńczyk, a ostatni drugi z reprezentantów Polski.

Zebrana kwota przeznaczona będzie na tegoroczny finał WOŚP. W tym roku celem akcji jest zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Licytacja odbywa się TUTAJ.