WP SportoweFakty: Thomsen i Baron gośćmi magazynu PGE Ekstraligi (18.05.23, godz. 13:00)

Portal WP SportoweFakty przygotował kolejny program przed zmaganiami w PGE Ekstralidze. Gośćmi czwartkowego wydania będą Anders Thomsen (EBUT.PL STAL Gorzów) i Piotr Baron (manager FOGO UNII Leszno). Początek magazynu o godz. 13:00 na stronie WP SportoweFakty.

Krośnianie zaczęli zmagania w kampanii PGE Ekstraligi od świetnego występu w Lesznie, gdzie o mały włos, a sprawiliby sensację. Ostatecznie CELLFAST WILKI przegrały 44:46 z FOGO UNIĄ. O tym, co stało się na inaugurację i co leszczynianie muszą zrobić, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości opowie Piotr Baron.

Szkoleniowiec wyjawi też, co dzieje się z Jaimonem Lidsey’em i Bartoszem Smektałą, którzy prezentują sinusoidalną formę, rozszerzy temat powrotu do zdrowia Chris Holder, a także odniesie się do zbliżającego się spotkania z TAURON WŁÓKNIARZEM Częstochowa (19.05, godz. 18:00). Rozwinie on też temat młodzieżowców FOGO UNII, których średnia to 4 punkty zdobywane na mecz i jest to drugi najgorszy rezultat w lidze. Co dzieje się z juniorami Unii? Czy zdaniem Barona jeszcze w tym sezonie zaczną oni pokonywać seniorów rywali?

Ponadto w programie gościem będzie Anders Thomsen. Duńczyk opowie o swojej gorszej dyspozycji podczas Grand Prix Polski na PGE Narodowym w Warszawie, współpracy z tunerem Krzysztofem Jabłońskim, a także wskaże, jakie jego zdaniem jest miejsce gorzowskiej EBUT.PL STALI w PGE Ekstralidze i przekaże, jakie odczucia towarzyszą mu przed spotkaniem w Krośnie.

Pełna zapowiedź TUTAJ