WP SportoweFakty: Przemysław Pawlicki i Piotr Baron w magazynie PGE Ekstraligi (21.04.2022, godz. 13:00)

W kolejnym wydaniu programu WP SportoweFakty gośćmi będą Przemysław Pawlicki (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz) oraz Piotr Baron (menadżer FOGO UNII Leszno). Start magazynu zaplanowany jest na godz. 13:00.

Jakie faktycznie relacje mają między Pawlickim a Pedersenem? To będzie główny temat w rozmowie Marcina Musiała z Przemysławem Pawlickim w czwartkowym Magazynie PGE Ekstraligi. Krajowy lider grudziądzan opowie też o tym, jak rozwiązał kwestię silników od Ryszarda Kowalskiego. To tuner z absolutnie światowej czołówki, z którym jakiś czas temu Pawlicki miał popaść w konflikt. Mimo to korzysta on z jednostki napędowej RK Racing i otrzymał on zgodę od tunera na serwisowanie jej przez innego mechanika. Przemysław Pawlicki szerzej wytłumaczy szczegóły tej umowy.

Na razie wszystko idzie po myśli grudziądzan. Po dwóch kolejkach PGE Ekstraligi nieoczekiwanie to ZOOLESZCZ GKM jest na szczycie tabeli. Czy według Przemysława Pawlickiego, zespół awansuje do czołowej szóstki po rundzie zasadniczej? Jaka atmosfera panuje obecnie w zespole? Skąd tak dobra postawa Norberta Krakowiaka i Kacpra Pludry?

Kolejnym gościem Marcina Musiała będzie menedżer FOGO UNII Leszno, Piotr Baron. W bieżącym sezonie leszczynianie, według ekspertów, nie są faworytami rozgrywek, ale zaczęły je bardzo udanie. Najpierw było zwycięstwo w Częstochowie, potem remis z gorzowską MOJE BERMUDY STALĄ.

Będzie m.in. o dobrym przywitaniu się z PGE Ekstraligą przez Davida Bellego, a także o sekrecie szkolenia młodzieży w Lesznie. Menedżer wyjawi również, skąd pomysł na dość nierównomierne rozłożenie sił w pierwszych dwóch parach. W obu meczach Baron decydował się bowiem na zestawienie Jasona Doyle’a i Janusza Kołodzieja oraz wspomnianego już Davida Bellego z Jaimonem Lidseyem.

W Magazynie PGE Ekstraligi standardowo zaprezentujemy też skróty z wszystkich meczów, zapowiedź 3. kolejki oraz statystyczne ciekawostki. Start programu w czwartek, 21 kwietnia, o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.