WP SportoweFakty: Patrick Hansen i Chris Holder w magazynie PGE Ekstraligi (14.04.22, godz. 13:00)

Zawodnicy MOJE BERMUDY STALI oraz ARGED MALESA Ostrów Wlkp. będą gośćmi czwartkowego wydania programu WP SportoweFakty. Żużlowcy podsumują swoje pierwsze starty w nowych klubach, a także opowiedzą o odczuciach przed 2. rundą PGE Ekstraligi. Początek magazynu o godz. 13:00.

Program rozpocznie rozmowa z Patrickiem Hansenem. Duńczyk bez żadnych kompleksów podszedł do debiutu w najwyższej klasie rozgrywkowej i w pierwszym meczu dla MOJE BERMUDY STALI Gorzów zaprezentował się dobrze. Zawodnik opowie on o przeżyciach związanych z występem w PGE Ekstralidze, a także kulisach przejścia do Gorzowa. Kto go na to namówił?

Hansen zdecydował się na ryzykowny krok, bo za rok nie będzie już zawodnikiem U24, więc jeśli chciałby zostać, będzie musiał wygryźć ze składu Andersa Thomsena lub Martina Vaculika, którzy mają ugruntowane pozycje w klubie z Gorzowa. Czy wobec tego Hansen jednak nie miał dylematu, by zostać w Ostrowie, gdzie świetnie poznał klub, środowisko oraz znakomicie się w nim odnajdywał?

Kolejnym gościem będzie Chris Holder. Australijczyk po 14 sezonach spędzonych w Toruniu, przeniósł się do ARGED MALESA Ostrów Wlkp.. Podczas inauguracji pojechał zdecydowanie najlepiej spośród wszystkich zawodników beniaminka, zdobywając przeciwko ZOOLESZCZ GKM-owi Grudziądz 14 punktów. Drużyna jednak przegrała 35:55. Jak to widzą w klubie? Czy entuzjazm po porażce rzeczywiście się ulotnił? Będzie też o tym, skąd wzięła się metamorfoza Holdera. Australijczyk w niedzielę prezentował się jak za swoich najlepszych czasów. Co było jego kluczem do sukcesu? Czy może zapewnić, że z tak dobrze dopasowanym sprzętem uda się na spotkanie drugiej rundy?

Dla mistrza Świata z 2012 roku będzie to mecz wyjątkowy, bowiem ARGED MALESA Ostrów Wlkp. wybiera się na toruńską Motoarenę, która przez 14 sezonów była drugim domem Australijczyka. Jakie emocje towarzyszą mu w związku z tą nadchodzącą konfrontacją? Czego spodziewa się po toruńskich kibicach? Jakie relacje obecnie łączą go z FOR NATURE SOLUTIONS APATOREM? I wreszcie, jak zapatruje się na rywalizację ze swoim młodszym bratem, Jackiem?

Początek Magazynu PGE Ekstraligi 14 kwietnia, o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.