WP SportoweFakty: Mikkel Michelsen, Waldemar Sadowski i Jakub Miśkowiak gośćmi magazynu PGE Ekstraligi (22.09.22, godz. 13:00)

Zawodnik MOTORU Lublin, Mikkel Michelsen, oraz prezes MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Waldemar Sadowski, a także Jakub Miśkowiak (ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa) będą gośćmi programu WP SportoweFakty. Tematem głównym będzie zbliżający się wielki finał PGE Ekstraligi, w którym spotkają się drużyny z Lublina i Gorzowa. Początek magazynu o godz. 13:00.

W czwartek w Magazynie PGE Ekstraligi Mikkel Michelsen osobiście opowie o szczegółach dotyczących swojego stanu zdrowia i rekonwalescencji. W jakiej formie kibice zobaczą go podczas niedzielnego, decydującego o mistrzostwie Polski spotkania? Duńczyk odniesie się też do atmosfery panującej wokół wielkiego finału rozgrywek, a także do faktu, że lubelski owal jest obecnie przykryty plandeką.

W temacie finalistów będzie także w dalszej części programu, w której gościć będzie Waldemar Sadowski. Szef gorzowskiej MOJE BERMUDY STALI zdradzi też czy był zaskoczony awansem do finału PGE Ekstraligi. Wskaże także moment zwrotny, który sprawił, że drużyna prowadzona przez Stanisława Chomskiego uwierzyła, iż jest w stanie zdobyć mistrzostwo Polski. Czy był to ćwierćfinał w Toruniu, gdzie ekipa jechała zdziesiątkowana przez kontuzje, a może rewanż półfinału w Częstochowie?

Trzecim gościem Marcina Musiała będzie Jakub Miśkowiak. Nie zabraknie tematu dotyczącego przyszłości zawodnika. Rozmowa dotyczyć też będzie jego stanu zdrowia. Junior opowie, co dokładnie dolegało mu w kontuzjowaną rękę i w jakiej formie przystąpi do rewanżowego spotkania o brązowy medal (24.09, godz. 19:15). ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ zmierzy się w nim z FOR NATURE SOLUTIONS APATOREM Toruń.

Początek Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 22 września, o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.

Pełna zapowiedź TUTAJ