WP SportoweFakty: Mariusz Staszewski gościem magazynu PGE Ekstraligi (10.11.2022, godz. 13:00)

Trener ARGED MALESA Ostrów Wlkp., Mariusz Staszewski, będzie gościem czwartkowego wydania programu WP SportoweFakty. Wśród poruszonych tematów będą m.in. przyszłość trenerska oraz koncepcja składu na sezon 2023 w eWinner 1. LŻ i nie tylko. Początek magazynu PGE Ekstraligi o godz. 13:00.

Na początku Mariusz Staszewski podsumuje jednak sezon 2022 w wykonaniu jego podopiecznych. Ostrowianie mogli mieć mieszane uczucia. Z jednej strony ich pierwsza drużyna z hukiem spadła z PGE Ekstraligi, natomiast w U-24 Ekstralidze to właśnie ARGED MALESA Ostrów Wlkp. okazała się najlepsza.

Pojawiły się również plotki o przenosinach szkoleniowca do MOJE BERMUDY STALI. W tym klubie miałby pracować u boku Stanisława Chomskiego jako trener młodzieży, a w przyszłości zostać jego następca. Czy Staszewski uważa, że mógłby połączyć pracę w obu klubach, w ARGED MALESIE jako trener pierwszej drużyny, a w Gorzowie pomagać młodzieżowcom?

Z obozu ostrowskiego po spadku z PGE Ekstraligi dało się usłyszeć optymistyczne głosy, że klub szybko powalczy o powrót do elity. Nasz rozmówca opowie o celach drużyny na przyszły sezon oraz poruszony zostanie wątek hejtu w Internecie. Jedną z ofiar w ostatnim czasie padł prezes klubu, Waldemar Górski.

Pełna zapowiedź portalu WP SportoweFakty TUTAJ