WP SportoweFakty: Marek Kępa i Olivier Berntzon w magazynie PGE Ekstraligi (04.08.2022, godz. 13:00)

Członek rady nadzorczej PGE Ekstraligi, Marek Kępa, oraz Olivier Berntzon (ARGED MALESA Ostrów Wlkp.) będą gośćmi czwartkowego wydania magazynu WP SportoweFakty. Nie zabraknie także zapowiedzi 14. rundy, która zamknie fazę zasadniczą tegorocznego sezonu. Początek programy o godz. 13:00.

Były żużlowiec MOTORU Lublin i ojciec obecnego prezesa tego klubu, Jakuba, zostanie zapytany m.in. o Bartosza Zmarzlika. Sam zawodnik w zeszłym tygodniu oficjalnie potwierdził, że po tym sezonie opuści MOJE BERMUDY STAL Gorzów. Poza tym rozmówca opowie o lubelskim klubie – czy zdaniem Marka Kępy zespół łapie zadyszkę przed najważniejszą częścią rozgrywek, czy jednak nadal jest zdecydowanym faworytem do zdobycia mistrzostwa Polski?

Drugim gościem prowadzącego Marcina Musiała będzie Oliver Berntzon. Na początek panowie podyskutują o świeżych tematach, jak sobotni finał Speedway of Nations, w którym reprezentacja Szwecji z Berntzonem w składzie sięgnęła po brązowe medale. Co jego zdaniem stało się z Polakami w Vojens, którzy zajęli dopiero szóstą lokatę?

Poza tym podsumuje on sezon w swoim wykonaniu w PGE Ekstralidze w barwach ARGED MALESA Ostrów Wlkp. Zawodnik przeplatał lepsze mecze ze słabymi. Skąd to wynikało? Co działo się w tym roku z ostrowskim torem, który nie był atutem miejscowych?

Początek programu o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.