WP SportoweFakty: Madsen i Hampel w magazynie PGE Ekstraligi (30.06.2022, godz. 13:00)

W ostatni dzień czerwca, portal WP SportoweFakty wyemituje kolejną odsłonę swojego magazynu. Gośćmi Marcina Musiała będą Leon Madsen (ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa) i Jarosław Hampel (MOTOR Lublin). Początek programu o godz. 13:00.

Jedna z gwiazd rozgrywek PGE Ekstraligi będzie gościem czwartkowego Magazynu PGE Ekstraligi. Prowadzący program Marcin Musiał dopyta Leona Madsena o jego przyszłość. Temat wyboru pracodawcy na kolejne rozgrywki to jedno, drugie to sprawy bieżące wokół ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZA. Przed niedzielnym starciem z gorzowską MOJE BERMUDY STALĄ zaskakującą informację do klubu przesłał Fredrik Lindgren, który stwierdził, że w związku z problemami zdrowotnymi potrzebuje kilku tygodni przerwy od startów. Jak siłę zespołu bez Szweda ocenia Madsen? Jakie relacje ma kapitan z Lindgrenem? Będzie też o niedzielnym meczu i torze. Co Madsenowi w nim nie pasowało?

Poza tematami związanymi z PGE Ekstraligą, będzie też o indywidualnych wojażach. Duńczyk jest wiceliderem klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix. Ustępuje on jedynie Bartoszowi Zmarzlikowi, lecz strata do niego jest już dość znaczna (18 punktów). Czy zdaniem Madsena jest on jeszcze w stanie zagrozić Polakowi w walce o Indywidualne Mistrzostwo Świata?

Na temat rywalizacji o światowy czempionat dużo wie i dużo mógłby opowiadać kolejny gość, którym będzie Jarosław Hampel. Były wicemistrz Świata zostanie zapytany jednak o powody swojej metamorfozy. Początek sezonu nie był dla niego udany, lecz po zmianie tunera ewidentnie odżył. W środowisku krążą jednak legendy, że wybór innego serwisanta to tylko jedna ze składowych, która wpłynęła na dobrą dyspozycję Hampela. Co poza tym? O tym opowie sam zainteresowany.

Odniesie się on też do aktualnej formy MOTORU Lublin, który na tym etapie sezonu ma taki sam bilans jak FOGO UNIA Leszno w 2019 roku, dla której wówczas ścigał się nasz gość. Jarosław Hampel zostanie więc poproszony o porównanie obu ekip. Czy MOTOR ma większy potencjał niż ówczesna Unia? Co się dzieje z młodzieżowcami lubelskiej ekipy? Czy Hampel ma jakiś pomysł na odbudowanie Mateusza Cierniaka i Wiktora Lamparta?

Ponadto w programie podsumowanie minionej kolejki w formie skrótów z meczów oraz zapowiedź nadchodzącej rundy i statystyczne ciekawostki. Początek Magazynu PGE Ekstraligi o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.