WP SportoweFakty: Maciej Murawski i Jerzy kanclerz gośćmi magazynu (11.08.2022, godz. 13:00)

Prezesi odpowiednio ZOOLESZCZ GKM-u oraz ABRAMCZYK POLONII będą gośćmi programu WP SportoweFakty. Początek magazynu PGE Ekstraligi zaplanowany jest na godz. 13:00.

Program rozpocznie się od od rozmowy z prezesem ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz, Marcinem Murawskim. Jak wyglądała taktyka klubu? Z czego jego zdaniem wynika problem, że GKM-owi trudno przekonać gwiazdy? Co dalej z Przemysławem Pawlickim, Frederikiem Jakobsenem i jak zdrowie Nickiego Pedersena?

Później w programie rozmowa z prezesem ABRAMCZYK POLONII Bydgoszcz, Jerzym Kanclerzem. Obecność szefa triumfatora rundy zasadniczej EWINNER 1. Ligi nie jest przypadkowa. Oceni on czy w przypadku awansu, klub będzie w równie słabej sytuacji jak tegoroczny beniaminek. Odniesie się również do tego, jakie nastawienie panuje wśród zawodników. Czy chcą oni zostać w klubie, czy jednak rozważają inne opcje? Co dalej z liderem bydgoszczan, Kennethem Bjerre? Jak Jerzemu Kanclerzowi udało się zatrzymać Wiktora Przyjemskiego? Kto według niego będzie możliwym do pokonania rywalem w razie ewentualnego awansu?

Początek programu o godz. 13:00, player będzie dostępny na stronie WP SportoweFakty.

Pełna zapowiedź dostępna TUTAJ