WP SportoweFakty: Jeppesen i Chomski w magazynie PGE Ekstraligi (19.05.2022, godz. 13:00)

Przed zmaganiami w 6. rundzie PGE Ekstraligi, gośćmi magazynu WP SportoweFakty będą Jonas Jeppesen (ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa) oraz Stanisław Chomski (trener MOJE BERMUDY STALI Gorzów). Wśród tematów będą m.in. najbliższe mecze, a także stan zdrowia Szymona Woźniaka. Początek programu o godz. 13:00.

Jonas Jeppesen drugi rok z rzędu reprezentuje barwy częstochowskiego klubu. W składzie znajduje się na pozycji U24 i na razie nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Duńczyk ma jednak za sobą udane występy w Danii i U24 Ekstralidze. Czy to sygnał, że już w piątkowej konfrontacji z grudziądzanami ujrzymy inne oblicze duńskiego żużlowca? Na to i inne pytania odpowie sam zainteresowany w Magazynie PGE Ekstraligi. Kibice dowiedzą się co Jeppesen sądzi na temat swoich dotychczasowych występów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce i czy widzi dla siebie miejsce w elicie również w przyszłym roku. Duńczyk opowie, jak czuje się w klubie z Częstochowy, który miał mu zaoferować pomoc m.in. sprzętową.

W Magazynie gościć będzie także trener MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Stanisława Chomskiego. Przede wszystkim otrzymamy od niego informacje z pierwszej ręki na temat stanu zdrowia Szymona Woźniaka. Szkoleniowiec opowie też o problemach sprzętowych Martina Vaculika i Andersa Thomsena, którzy pod koniec zeszłorocznych rozgrywek imponowali szybkością. Co stało się, że na początku bieżącej kampanii trapią ich kłopoty? Przed drużyną z Gorzowa wyprawa do Wrocławia na starcie z tamtejszą BETARD SPARTĄ. W stolicy Dolnego Śląska zespół gorzowski w ostatnim czasie radził sobie bardzo dobrze. Wobec tego, z jakimi nadziejami drużyna Stanisława Chomskiego wybiera się na rywalizację z mistrzami Polski?

Ponadto w programie m.in. zapowiedź nadchodzącej, 6. rundy PGE Ekstraligi, a także statystyczne ciekawostki. Początek magazynu o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.