Woźniak nadal w Gorzowie

Fot. Marcin Szarejko
Fot. Marcin Szarejko

Dla CASH BROKER Stali Gorzów sezon 2018 PGE Ekstraligi zakończył się srebrnym medalem. Spory udział w tym wyniku miał Szymon Woźniak. Wychowanek bydgoskiego klubu przyszedł do Gorzowa przed rozpoczęciem tego sezonu. Już teraz wiadomo, że zostanie w nim na kolejny rok.

Woźniak przyszedł do CASH BROKER Stali z BETARD Sparty Wrocław. Zawodnik dobrze wkomponował się w zespół prowadzony przez Stanisława Chomskiego. W tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi wywalczył 131 punktów i 80 bonusów (ze średnią 1.638 zajął 29. miejsce w klasyfikacji indywidualnej). Po finałowym spotkaniu w Lesznie zawodnik był zadowolony ze zmian klubowych barw. – Czułem w tym sezonie frajdę, a to jest najważniejsze, by czuć przyjemność z bycia częścią drużyny. Bardzo dobrze dogaduję się z zawodnikami i całym sztabem szkoleniowym. To jest po prostu fajne, czuję przyjemność z tego, co robię – powiedział Wożniak.

W piątkowy wieczór wicemistrzowie Polski udostępnili film w mediach społecznościach, na którym Szymon Woźniak po skoku ze spadochronem wylądował na murawie stadionu im. Edwarda Janczara i ogłosił kibicom żółto-niebieskich radosną informację.

Dzisiaj… 🙂

Szymon Woźniak Racing to człowiek, który bez adrenaliny nie potrafi funkcjonować! Sezon zakończony, więc szukał jej… w przestworzach. Wylądował na "Jancarzu" i ma Wam coś do powiedzenia 🙂 W APLIKACJI STAL GORZÓW CZEKA NA WAS WYWIAD Z SZYMONEM!

Opublikowany przez Stal Gorzów Piątek, 12 października 2018