WOŚP: grały kluby PGE Ekstraligi – trwają licytacje

Jak co roku, kluby PGE Ekstraligi włączyły się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nadal trwają licytacje wielu przedmiotów, ciągle można zdobyć kombinezon Tomasza Golloba i złoto (oryginalne, które otrzymała FOGO Unia Leszno) DMP 2015 – przedmioty przekazane przez zawodnika, PZM i PGE Ekstraligę.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (dziś uruchomił sprzedaż karnetów na sezon 2016) może poszczycić się wieloma inicjatywami na rzecz WOŚP. Stoisko Falubazu znajdowało się w dniu finału przy zielonogórskim ratuszu, odbyły się licytacje m.in. obrazu, koszulki Jarosława Hampela oraz kolacji z Andrzejem Huszczą, która ostatecznie osiągnęła cenę 600 złotych. Replika złotego medalu za Drużynowe Mistrzostw Polski w sezonie 2011 Falubazu nadal jest na licytacji, która potrwa do 23 stycznia.

Żużlowcy MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów zbierali pieniądze w centrum handlowym Nova Park. Wolontariuszami byli m.in. prezes Ireneusz Maciej Zmora, szkoleniowiec Piotr Paluch oraz Adrian Cyfer i Bartosz Zmarzlik. Na licytacji znalazły się gadżety Stali Gorzów z autografami zawodników.

Unia Tarnów przekazała na licytację, która potrwa do 24 stycznia, plastron UKS Jaskółki Tarnów.

KS Get Well Toruń przekazał z kolei serię karnetów na mecze sezonu 2016.

Do 23 stycznia licytować można zdjęcie z autografami całej srebrnej drużyny BETARD Sparty Wrocław.

MR GARDEN GKM Grudziądz wsparł WOŚP koszulką z autografami zawodników, koszulę oraz osłony na motocykl i kalendarze. Razem zlicytowane za prawie 1500 zł. Ponadto Mateusz Rujner brał udział w turnieju strongmanów.