Wojciech Domagała: Sezon RM SOLAR Falubazu udany

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Prezes zielonogórskiego klubu podsumował sezon w wykonaniu RM SOLAR Falubazu. Drużyna zakończyła zmagania na 4. miejscu w PGE Ekstralidze, co według Wojciecha Domagały jest dobrym wynikiem.

Sezon pokazał, że drużyna oceniana przez grono ekspertów jako średnia, potrafiła odjechać fajny i równy sezon. Potrafiła sprawić niespodziankę, że przez większość czasu mogła utrzymać się na drugim lub trzecim miejscu w tabeli PGE Ekstraligi – powiedział w wywiadzie dla Falubaz.TV Wojciech Domagała, prezes RM SOLAR Falubazu Zielona Góra.

Gość klubowej telewizji został zapytany, czy kolejny rok będzie trudniejszy w związku z panującą sytuacją w Polsce oraz na Świecie? – Pandemia trwa. To, co widzimy dookoła nas wskazuje, że stała się ona jeszcze bardziej dynamiczna, niż w okresie od marca do maja. Na teraz szykujemy się do rozpoczęcia sezonu, trudno mi powiedzieć co będzie w przyszłym roku. Oby jednak sezon wystartował zgodnie z planem – wyjaśnił prezes drużyny.

Jak wygląda budowanie zespołu na sezon 2021? – Okres transferowy zaczyna się od 1 listopada. Rozmawiamy ze wszystkimi zawodnikami RM SOLAR Falubazu. Piotr Protasiewicz zostaje w klubie. Patryk Dudek, Jan Kvech i Damian Pawliczak mają ważne kontrakty. Wszyscy pozostali zawodnicy są z nami w kontakcie. Musimy poczekać te parę dni i wszystkie informacje będą spływały – zaznaczył Wojciech Domagała.