WŁÓKNIARZ Częstochowa wrócił z wyjazdu integracyjnego do Szczyrku

Fot. Przemysław Gąbka

W dniach 14-17.03.2022 w Hotelu Klimczok w Szczyrku odbył się wyjazd integracyjny zawodników oraz sztabu szkoleniowego WŁÓKNIARZA Częstochowa.

W tym roku sztab szkoleniowy klubu spod Jasnej Góry postawił głównie na integrację zespołu, która polegała na wspólnie spędzonym czasie oraz dodatkowych zajęciach, które w mniejszym bądź większym stopniu wymagały od zawodników zaangażowania fizycznego. Żużlowcy m.in. innymi mieli okazję pojeździć na nartach.

Drużyna scala się poprzez wspólne cele oraz atmosferę 🏆🎉Cel mamy jeden – walka o jak najlepszy wynik w tegorocznych rozgrywkach PGE Speedway Ekstraliga 🎖Atmosfera? O nią się nie martwimy 🤍💚__#ZuzlowaCzestochowa #WyjazdIntegracyjny

Posted by Włókniarz Częstochowa on Wednesday, March 16, 2022

Termin wyjazdu integracyjnego nie był przypadkowy. Zawodnicy wrócili w czwartek do Częstochowy, aby przygotować się do pierwszych treningów na Arena zielona-energia.com.

Działacze i sztab WŁÓKNIARZA są bardzo zadowoleni z pobytu w Szczyrku, na którym — jak przyznali sami zawodnicy — mogli się oni jeszcze lepiej poznać. Wspólne dni zbliżyły ich do siebie oraz pozwoliły na złapanie odpowiedniego nastawienia przed zbliżającymi się rozgrywkami w PGE Speedway Ekstraliga.