Wkrótce kampania 2021 w Eliga Manager. Nowe funkcje i grupy prywatne dla kibiców

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon PGE Ekstraligi. To również czas na rozpoczęcie nowej edycji gry Eliga Manager, która cieszyła się dużą popularnością wśród fanów w poprzednim roku. Premiera kampanii 2021 odbędzie się w aplikacji mobilnej najlepszej żużlowej ligi świata.

Co czeka na kibiców w tegorocznej odsłonie? Do gry wprowadzone zostały nowości kluczowe dla rywalizacji i systemu rozgrywki. Pierwszym warunkiem klasyfikowania drużyn w tabeli małe punkty zawodników (punkty „torowe”) wraz z bonusami. Dopiero kolejnym będą tzw. duże punkty, a te wynikają ze zdobycia przez zawodników punktów na torze (bez bonusów). Jeżeli drużyna wystawiona na daną kolejkę w Eliga Manager wywalczy 45 punktów, to gracz do swojego dorobku dopisze 1 „duży” punkt, a jeżeli 46 punktów lub więcej – 2 „duże” punkty.

Warto zaznaczyć, że do klasyfikacji klasyfikacji wliczane będą punkty bonusowe, zdobyte przez żużlowców podczas realnych spotkań PGE Ekstraligi 2021. Z bonusami związana jest nowa funkcja – kapitana drużyny, a jego zdobycze bonusowe będą liczone podwójnie.

W Eliga Manager 2021 na kibiców czekać będą także grupy prywatne, w których to będą mogli zmierzyć się ze znajomymi. Maksymalna liczba graczy w jednej grupie to 30 osób, a rywalizacja odbywać się będzie na zasadzie „head to head”. Wystarczy wysłać zaproszenie do znajomego, który znajduje się w grupie, następnie wymagana jest akceptacja drużyny przeciwnej i w najbliższej rundzie otrzymuje się możliwość zmierzenia się o punkty do tabeli. Za wygraną w pojedynku ze znajomym, gracz otrzyma 2 dodatkowe „duże” punkty, które wliczać się będą tylko do klasyfikacji wewnątrz grupy prywatnej.

Limit KSM pozostanie niezmienny i będzie wynosić 41 punktów, jednak gracze będą mieli możliwość wykupienia trzech pakietów dodatkowych KSM za wirtualną walutę SPEED CASH. Pakiety dostępne będą tylko w trakcie okienek transferowych, a w jednym okresie będzie można kupić jeden z nich:

+0,500 KSM
+1,000 KSM
+1,500 KSM

Pełny regulamin gry Eliga Manager dostępny jest na stronie speedwayekstraliga.pl.