Wielkie emocje we Wrocławiu! BETARD SPARTA pokonuje MOJE BERMUDY STAL

Fot. Marcin Karczewski

BETARD SPARTA wygrała z MOJE BERMUDY STALĄ 46:44 w ostatnim meczu 6. rundy PGE Ekstraligi. Kibice obejrzeli świetne widowisko, a wrocławianie zwycięstwo przypieczętowali dopiero w ostatnim biegu. Rajderem meczu został Bartosz Zmarzlik (14).

Do ósmego wyścigu wynik był remisowy, a następna gonitwa przyniosła podwójną wygraną gości. Potem w 11. biegu gospodarze ponownie doprowadzili do remisu, a przed biegami nominowanymi wyszli na dwupunktowe prowadzenie. Ostatnie dwa wyścigi to zwycięstwa każdej z drużyn po 4:2, co ostatecznie dało wygraną wrocławianom.

W 5. biegu doszło do upadku Patricka Hansena i Taia Woffindena. Sędzia zdecydował o wykluczeniu Brytyjczyka. Z kolei Hansen wystąpił już tylko w powtórce wyścigu. Potem był zastępowany przez Wiktora Jasińskiego.

Najwięcej punktów w ekipie BETARD SPARTY zdobył Maciej Janowski (16), a dwucyfrowy wynik osiągnął także Gleb Chugunov (10+2). W ekipie MOJE BERMUDY STALI liderem był Bartosz Zmarzlik (14), a drugi wynik wykręcił Szymon Woźniak (9+1).

Relacja z meczu dostępna TUTAJ