W Grudziądzu i Gorzowie trwa nabór do szkółki żużlowej

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

W kolejnych ośrodkach klubów PGE Ekstraligi rozpoczęły się nabory do szkółki żużlowej. Szansa na pójście w ślady największych gwiazd speedwaya będzie m.in. w Grudziądzu i Gorzowie, gdzie zbierane są zgłoszenia chętnych adeptów.

Już niebawem szkółka żużlowa rozpoczyna jazdy na dużym torze. W związku z tym zapraszam wszystkich chętnych do pójścia w ślady Bartka Zmarzlika – przekonuje trener Piotr Paluch na profilu MOJE BERMUDY Stali Gorzów na Facebooku.

Szczegóły uzyskać można, kontaktując się z telefonicznie (502 047 414) lub na adres mailowy ([email protected]). Kandydaci w wieku od 11 do 14 roku życia muszą uzyskać zgody rodziców i przejść badania lekarskie, aby odbyć jazdę próbną. Klub zabezpiecza adeptów odnośnie sprzętu, jak i ubioru ochronnego.

Szukamy następców Bartka Zmarzlika!"Już niebawem szkółka żużlowa rozpoczyna jazdy na dużym torze. W związku z tym…

Posted by Stal Gorzów on Monday, March 15, 2021

Zainteresowani rozpoczęciem żużlowej przygody mogą zgłaszać się również w Grudziądzu. Jak informuje oficjalna strona ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM-u, szkółka prowadzona przez Grudziądzkie Towarzystwo Żużlowe prowadzi zapisy adeptów w wieku 11-14 lat. Wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych. Klub pokrywa wszelkie koszty związane z zakupem sprzętu, czy też wyposażenia, jak i samych treningów oraz zapewnia opiekę trenerów, a także mechaników. Treningi prowadzi trener Robert Kościecha i Marcin Zygmunt.

Wszyscy chętni, którzy chcą spróbować swoich sił na motocyklu żużlowym mogą skontaktować się z klubem telefonicznie pod numerem (56) 46 444 42. Sekretariat klubu czyny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00.