W Falubazie planują sparingi. MRGARDEN nadal sponsorem GKM-u

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Po FOGO Unii Leszno i GET WELL Toruń, Falubaz Zielona ujawnił plany treningowe na okres przedsezonowy w 2019 roku. Przeciwnikami zielonogórzan mają być zespoły z Leszna, Rybnika, Lublina i Grudziądza. Ta ostatnia drużyna ogłosiła przedłużenie współpracy z dotychczasowym sponsorem tytularnym – MRGARDEN.

Jak podała strona internetowa Falubazu Zielona Góra, drużyna planuje mecze sparingowe przed inauguracją PGE Ekstraligi. Rywalami mają być zespoły Leszna, Lublina, Rybnika oraz Grudziądza. Aktualnie trwają rozmowy mające na celu ustalenie konkretnych terminów tych pojedynków. Najbardziej prawdopodobne terminy dotyczą pojedynków z FOGO Unią Leszno, która zaplanowano wstępnie na 20 i 21 marca.

Z kolei włodarze grudziądzkiego klubu poinformowali o przedłużeniu umowy ze sponsorem tytularnym. Zespół nadal startować będzie pod nazwą MRGARDEN GKM Grudziądz. Firma współpracuje z klubem od 2015 roku, czyli od pierwszego sezonu startów grudziądzan po powrocie do PGE Ekstraligi.

– Jesteśmy zadowoleni, że udało się przedłużyć współpracę z naszym wieloletnim partnerem. Firma ta jest z nami związana już od czterech lat. Piąty sezon z rzędu występować będziemy w PGE Ekstralidze pod nazwą MRGARDEN GKM i wszystko układa się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnie osiągniemy jeszcze lepszy wynik sportowy w najsilniejszej lidze świata i tym samym zrobimy bardzo dobrą reklamę, zarówno firmie MRGARDEN, jak i naszemu klubowi – mówi Maciej Murawski, prezes klubu, dla portalu gkm.grudziadz.net