Typuj z PGE Ekstraligą (7): Perfekcyjny Zagar zgarnia tytuł

Przemysław Gąbka
Przemysław Gąbka

Za nami już 10. runda PGE Ekstraligi, podczas której trwała emocjonująca walka miejsca w rundzie finałowej. Natomiast kibice żużla kolejny raz mogli wziąć udział w zabawach przygotowanych przez PGE Ekstraligę w aplikacji mobilnej – głosowaniu Rajdera Meczu, „Komu Kibicujesz?” oraz Typerze PGE Ekstraligi.

MOJE BERMUDY Stal Gorzów – PGG ROW Rybnik 52:38
RAJDER MECZU: Bartosz Zmarzlik 41,08% głosów

Na swoim domowym torze mistrz Świata czuje się „jak ryba w wodzie”. Zapewnił kibicom wiele emocji podczas kolekcjonowania trójek na swoim koncie, gdy mijał zawodników na trasie. Ostatecznie wywalczył 13 punktów w 5 startach i tytuł Rajdera Meczu.

KOMU KIBICUJESZ: MOJE BERMUDY Stal Gorzów 59,16% głosów
Jak i na torze, tak i w aplikacji PGE Ekstraligi, zdecydowaną przewagę zdobyła drużyna MOJE BERMUDY Stali Gorzów.

Motor Lublin – FOGO Unia Leszno 50:40
RAJDER MECZU: Matej Zagar 67,70% głosów

Słoweniec zdobył aż 18 punktów tego dnia w sześciu startach, pozostając całkowicie nie do złapania i dając drużynie cenne punkty, które złożyły się na zwycięstwo lublinian w starciu z aktualnym mistrzem Polski.

KOMU KIBICUJESZ: Motor Lublin 55,86% głosów
Większą liczbę głosów zdobył Motor Lublin, który dzięki temu zwyciężył zarówno i w spotkaniu, jak i w zabawie w aplikacji PGE Ekstraligi.

MRGARDEN GKM Grudziądz – RM SOLAR Falubaz Zielona Góra 43:47
RAJDER MECZU: Patryk Dudek 64,88% głosów

Rajderem meczu został Patryk Dudek, który wywalczył 14 punktów w 5 startach. Tylko raz tego dnia został pokonany i to przez mocnego konkurenta jakim jest Artem Laguta – lider grudziądzkiej drużyny.

KOMU KIBICUJESZ: RM SOLAR Falubaz Zielona Góra 59,17% głosów
Zwycięstwo również i w tym przypadku przypadło zielonogórzanom, którzy po wyrównanym głosowaniu zdobyli przewagę w zabawie „Komu kibicujesz”.

BETARD Sparta Wrocław – ELTROX Włókniarz Częstochowa 45:45
RAJDER MECZU: Jakub Miśkowiak 46,15% głosów

Rajderem Meczu został Jakub Miśkowiak, który mimo niewielkiego spóźnienia na stadion, nie stracił skupienia i zdobył 9 punktów, pokazując naprawdę świetną jazdę. Młodzieżowiec mocno pomógł swojemu zespołowi w wywiezieniu punktów z Wrocławia.

KOMU KIBICUJESZ: BETARD Sparta Wrocław 62,89% głosów
W tej zabawie zwyciężyła drużyna gospodarzy, zdobywając dużą przewagę w głosach kibiców.

RAJDER KOLEJKI: Matej Zagar
Słoweniec nie miał sobie równych w głosowaniu na Facebooku stacji nSport+. Zagar zdecydowanie zasłużył na ten tytuł, będąc niepokonanym przez żadnego zawodnika w meczu z FOGO Unią Leszno i dając tym samym ważne zwycięstwo lublinianom w walce o fazę finałową PGE Ekstraligi.

TYPER PGE EKSTRALIGI:

Kolejną dawkę emocji dostarcza kibicom również rywalizacji w Typerze PGE Ekstraligi. W dziesiątej kolejce najlepszy okazał się gracz o nicku PeeT, na dalszych miejscach byli gracze z nickami Saletra, TOM-TOMECKI oraz Heiki. W klasyfikacji ogólnej po prowadzi Arturoxx, na drugim miejscu jest Nyczy2413, a na trzecim miejscu był Adam Rafał. Dla najlepszych fanów po każdej kolejce czekają czapki Smak Żużla!

Agnieszka Zimnoch