Typuj z PGE Ekstraligą (3): Australijska niespodzianka. Madsen znów dominuje w Częstochowie

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Trzecia runda PGE Ekstraligi obfitowała w pełne emocji spotkania, w których wynik pozostawał na styku. Kibice już dobrze zaznajomieni z tegorocznymi nowościami, kolejny raz mogli wziąć udział w zabawach przygotowanych przez PGE Ekstraligę – Rajdera Meczu, „Komu Kibicujesz?” oraz Typer PGE Ekstraligi, a także zdobyć kolejne punkty w Eliga Manager.

FOGO Unia Leszno – Motor Lublin 53:37
RAJDER MECZU: Jaimon Lidsey – 57,04% głosów

Jaimon Lidsey zastępujący Brady’ego Kurtza świetnie poradził sobie z zadaniem jakie postawiono mu na ten mecz. Był solidnym wsparciem dla leszczyńskiej drużyny i przywiózł 9 punktów w pięciu startach.

KOMU KIBICUJESZ: FOGO Unia Leszno – 63,25 % głosów.
Zwycięzcami okazała się ponownie drużyna z Leszna, która zdobyła w tym spotkaniu większą sympatię kibiców i zwyciężyła znaczącą przewagą głosów.

RM SOLAR Falubaz Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz 48:42
RAJDER MECZU: Nicki Pedersen – 43,32% głosów

Rajderem meczu został bardzo doświadczony zawodnik, jakim jest Nicki Pedersen. Duńczyk dał swojej drużynie aż 11 punktów, stanowiąc najmocniejszy filar MRGARDEN GKM-u.

KOMU KIBICUJESZ: MRGARDEN GKM Grudziądz – 54,18% głosów
Na torze nie udało im się odnieść zwycięstwa, jednak na osłodę pozostało im zwycięstwo w zabawie „Komu Kibicujesz”, gdzie zdobyli większą liczbę głosów od kibiców.

PGG ROW Rybnik – MOJE BERMUDY Stal Gorzów 46:44
RAJDER MECZU: Robert Lambert – 49,30% głosów

Robert Lambert jest jednym z największych zaskoczeń tego sezonu. Jego świetna postawa okazała się kluczowa dla zwycięstwa rybniczan, ponieważ zdobył on aż 13+1 punktów!

KOMU KIBICUJESZ: PGG ROW Rybnik  – 63,20% głosów
Zwycięstwo meczowe przenieśli również na zwycięstwo w aplikacji i zdecydowaną przewagą głosów wygrali „Komu Kibicujesz” w tym spotkaniu.

ELTROX Włókniarz Częstochowa – BETARD Sparta Wrocław 53:37
RAJDER MECZU:  Leon Madsen – 51,36% głosów

Rajderem Meczu został kapitan częstochowskiego zespołu, który jak na lidera drużyny przystało przywiózł 14+1 punktów dla swojej drużyny, będąc najwyżej punktującym zawodnikiem w meczu.

KOMU KIBICUJESZ: ELTROX Włókniarz Częstochowa – 65,73% głosów
Tak jak w spotkaniu, tak i w tej zabawie drużyna z Częstochowy zdobyła bardzo dużą przewagę i zwyciężyła w tej kategorii.

RAJDER KOLEJKI: Jaimon Lidsey
Wybór padł na zawodnika, który we wspaniałym stylu pokazał, że zasłużył na miejsce w składzie i jest kolejnym mocnym zawodnikiem leszczyńskiej FOGO Unii.

TYPER PGE EKSTRALIGI:

Adrenaliny dostarcza kibicom również coraz poważniejsza rywalizacja w Typerze PGE Ekstraligi. W drugiej kolejce najlepszy okazał się gracz o nicku Bolo oraz gracz o nicku Konrad Żaczek. W klasyfikacji ogólnej po trzech rundach prowadzi Beny17. Dla najlepszych fanów po każdej kolejce czekają czapki Smak Żużla!