Typuj z PGE Ekstraligą (11): Rywalizacja o miano najlepszego w półfinałach

08.10.2020 23:10

Za nami dwa półfinały, które zdecydowały o tym, kto będzie walczył o tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Te spotkania, to była także kolejna już okazja dla kibiców, aby spróbować swoich sił w aplikacji PGE Ekstraligi i wziąć udział w zabawach przygotowanych – Rajdera Meczu, „Komu Kibicujesz?” oraz Typerze.

FOGO Unia Leszno – RM SOLAR Falubaz Zielona Góra 57:33
RAJDER MECZU: Emil Sayfutdinov 44,86% głosów

Najlepszym zawodnikiem meczu według kibiców został Emil Sayfutdinov, który zdobył dla leszczynian 11 punktów w czterech startach, co było bardzo ważną częścią zdobyczy drużyny FOGO Unii Leszno.

KOMU KIBICUJESZ: FOGO Unia Leszno 67,55% głosów
Głosami kibiców w aplikacji PGE Ekstraligi zwyciężyła w tej zabawie drużyna z Leszna, która zapisała dzięki temu dwa zwycięstwa jednego dnia na swoim koncie.

MOJE BERMUDY Stal Gorzów – BETARD Sparta Wrocław 55:34
RAJDER MECZU: Bartosz Zmarzlik 53,13% głosów

Rajderem meczu został dwukrotny mistrz Świata, który jadąc w spotkaniu, dzień po zdobyciu tytułu mistrzowskiego, najwyraźniej nie odczuwał zmęczenia, ponieważ zdobył komplet punktów w 5 startach.

RAJDER KOLEJKI: Emil Sayfutdinov
Rajderem kolejki został Rosjanin, który wywalczył swojej drużynie awans do finału, gdzie już w najbliższy weekend zmierzy się z MOJE BERMUDY Stalą Gorzów o złoty medal z w sezonie 2020 PGE Ekstraligi.

TYPER PGE EKSTRALIGI:

Emocji nie brakowało również w Typerze PGE Ekstraligi, ponieważ na koniec sezonu ważny jest już każdy zdobyty punkt. W klasyfikacji ogólnej po 16. rundzie prowadzi Nyczy2413, na drugim miejscu jest Arturoxx, a na trzecim miejscu znajduje się Funfel_Lodz.