Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM Grudziądz

Fot. Marcin Szarejko
Fot. Marcin Szarejko

Już od najbliższego poniedziałku grudziądzki klub stratuje z akcją “Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM”. Każdy tydzień na stronie i w mediach społecznościowych dedykowany będzie jednemu reprezentantowi żółto-niebieskich, a kibice będą mogli brać w tym aktywny udział. Oczywiście bez wychodzenia z domu.

W poniedziałek MRGARDEN GKM Grudziądz udostępni kilka propozycji zdjęć zawodnika. Wykazać będą się mogli mistrzowie Photoshopa, Painta oraz innych edytorów grafiki. Zadaniem kibiców będzie przerobienie ich tak, aby były one jak najbardziej zabawne.

Wtorek przeznaczony będzie dla osób, które lubią krzyżówki. Do rozwiązania będzie krzyżówka tematyczna, w której zagadki wiązać będą się z danym zawodnikiem, a finalne hasło nawiązywać do tego, o czym dowiecie się w dalszej części tygodnia. Z kolei środa to dzień statystyk. Przy pomocy GuruStats klub zaprezentuje najciekawsze liczby związane z karierą zawodnika, jak i jego występami w barwach MRGARDEN GKM-u.

W każdy czwartek w godzinach porannych prezentowane będą zdjęcia zawodnika z czasów jego kariery. Kibice w komentarzach w mediach społecznościowych będą mogli pochwalić się swoimi “fotkami” z tym żużlowcem. Najciekawsze zdjęcia klub zaprezentuje w specjalnej galerii na naszej stronie internetowej.

Co w piątek? Premiera nowego cyklu klubowej telewizji GKMtv. W nim zawodnicy będą pokazani od prywatnej strony. Dowiecie się czym żużlowcy zajmowaliby się, gdyby nie był to speedway, jak spędzają wolny czas, jakim klubom sportowym oprócz tych żużlowych kibicują i wiele więcej.

Prawdziwą gratką dla fanów może być weekend. Wtedy to dany zawodnik przejmie media społecznościowe MRGARDEN GKM-u Grudziądz. To właśnie on będzie prowadził relacje na Instagramie klubu. W niedzielę opublikowana zostanie galeria z pomysłami przeróbek zdjęć zawodnika, na które będziecie mieć czas od poniedziałku. Pierwszym bohaterem serii będzie Krzysztof Buczkowski.

Źródło: gkm.grudziadz.net