Trzy warianty wsparcia Falubazu Zielona Góra dla kibiców

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Zielonogórski klub udostępnił na swojej stronie internetowej informacje dla kibiców, którzy przed sezonem 2020 zakupili karnety na mecze zespołu w PGE Ekstralidze. Dla fanów przygotowane zostały trzy warianty do wyboru.

Nigdy nie wyobrażałem sobie, że na trybunach może zabraknąć kibiców. To wyjątkowa sytuacja, wynikająca z troski o Wasze zdrowie. Wierzę jednak, że nie zabraknie Was w życiu naszej drużyny i klubu. Razem udało nam się stworzyć piękną historię, która trwa już ponad 70 lat. I choć nie brakowało w niej trudnych momentów, to kolejny raz pokażmy całej żużlowej Polsce: Jeden za wszystkich. #WszyscyZaFalubaz! – zaapelował kapitan Falubazu Zielona Góra, Piotr Protasiewicz.

Na stronie zuzel.falubaz.com klub zaprezentował trzy warianty dla posiadaczy karnetów na tegoroczny sezon PGE Ekstraligi:

Wariant 1: przepisanie karnetu na sezon 2021 – dodatkowo pakiet, w skład którego wchodzą:

– kontrakt z klubem na sezon 2021 – okolicznościowy certyfikat z podpisem zawodników naszej drużyny
– pierwszeństwo oraz dodatkowy rabat przy zakupie biletów na ewentualne mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020
– falubazowy szal „HejHejFalubaz”
– wideo pozdrowienia lub życzenia nagrane na specjalną okazję od wybranego zawodnika
– udział w zamkniętym spotkaniu z zawodnikami Falubazu Zielona Góra, które odbędzie po zniesieniu zakazu zgromadzeń.

Wariant 2: wymiana karnetu na kartę podarunkową lub klubowe gadżety

Wariant 3: częściowa wymiana karnetu na kartę podarunkową lub klubowe gadżety oraz zniżka na karnet na sezon 2020 – część wartości karnetu będzie można wymienić na kartę podarunkową lub gadżety w Sklepie Kibica. Pozostała wartość to rabat na karnet w sezonie 2021. Ostateczny podział wartości karnetu zależy od kibica posiadającego całoroczną wejściówkę.

Procedurę realizacji wybranych wariantów lub zwrotów karnetów rozpocznie się w poniedziałek (18 maja 2020 r.). Wszystkie trzy warianty dotyczą również niezrealizowanych voucherów uprawniających do aktywacji karnetów.

Więcej informacji na temat karnetów dostępne są na stronie Falubazu Zielona Góra.