TRULY.WORK Stal Gorzów zaprasza kibiców do swojej „kuchni”

TRULY.WORK Stal Gorzów odpowiedziała na apel kibiców i zorganizuje 22 marca spotkanie z żużlowcami. Fani ubiegłorocznych srebrnych medalistów PGE Ekstraligi będą mogli zwiedzić park maszyn, zajrzeć do busów zawodników, a nawet zobaczyć jak trenują gorzowskie podprowadzające.

To jest nasza odpowiedź na apel kibiców, którzy chcieliby mieć możliwość osobistego i bezpośredniego kontaktu z żużlowcami. Ta formuła pozwala wejść kibicom do parku maszyn, zobaczyć trening od kuchni. Będzie możliwość zrobienia zdjęcia, uzyskania autografu. To jest możliwie najbliższy kontakt, jaki możemy dać naszym kibicom – powiedział prezes Ireneusz Maciej Zmora.

Spotkanie 22 marca rozpocznie się o godz. 16:00 od Media Day. Żużlowcy TRULY.WORK Stal Gorzów będą do dyspozycji dziennikarzy przez 30 minut. Później park maszyn zostanie otwarty dla kibiców żółto-niebieskich. Będzie możliwość obejrzenia nowej sali konferencyjnej z pucharami wywalczonymi przez klub. Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą, to odbędzie się dwugodzinna sesja treningowa. W trakcie wydarzenia, będzie można zobaczyć od kuchni park maszyn i zajrzeć do środka żużlowego busa. Trenować będą również gorzowskie podprowadzające. Będzie również wyznaczone miejsce, aby zdobyć autograf i zrobić zdjęcie z żużlowcami.

– Podczas zimowego czasu żużlowcy zaprosili nas do swoich domów, abyśmy mogli podejrzeć to, jak mieszkają, spędzają czas wolny i trenują. Nasza cała drużyna zdecydowała się zaprosić także do parku maszyn podczas treningu wszystkich kibiców TRULY.WORK Stali Gorzów. 22 marca będzie możliwość, aby fani, którzy nie mogą przed czy po meczu zajrzeć do parku maszyn i zobaczyć, jaka jest tam atmosfera, mogli się temu bliżej przyjrzeć – dodała marketing manager Marta Karmelita.

Podczas konferencji prasowej prezes Ireneusz Maciej Zmora zaprosił na XVI Memoriał Edwarda Jancarza, który odbędzie się 31 marca. – Obsada to takie małe Grand Prix na początek sezonu. Transmisja będzie na żywo w nSport+. Tuż po memoriale odbędzie się pierwszy w tym roku magazyn PGE Ekstraligi. To takie fajne otwarcie sezonu żużlowego. Obiekt się wypełnia. Zajętych jest około 5 tysięcy miejsc – zakończył prezes gorzowskiego klubu.

Piotr Kaczmarek