Trudna przeprawa torunian. Pierwsze punkty ELTROX WŁÓKNIARZA? Zapowiedź sobotnich meczów PGE Ekstraligi

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Sobota to kolejny dzień z najlepszą żużlową ligą świata, więc emocji nie zabraknie, o co zadbają z pewnością zawodnicy w Lesznie i Częstochowie. Startujemy z 3. kolejką PGE Ekstraligi, a oba spotkania transmitowane będą LIVE na antenie ELEVEN SPORTS 1.

Nie ma łatwego początku rozgrywek toruńska drużyna. Po wizycie we Wrocławiu, tym razem podopieczni Tomasza Bajerskiego udadzą się do Leszna, gdzie nadal podrażniona domową porażką FOGO Unia będzie chciała dopisać do swojego dorobku kolejne ligowe zwycięstwo. Leszczyńscy kibice po wygranej w Częstochowie, pewnie wybaczyli już swoim zawodnikom inauguracyjną wpadkę, jednak raczej nie dopuszczają do siebie myśli o kolejnej stracie punktów na stadionie im. A. Smoczyka. EWINNER APATOR natomiast udowodnił już, że w tym sezonie nie będzie drużyną chłopców do bicia, co zwiastuje nam ogromne emocje.

24.04 (godz. 18:00) FOGO UNIA Leszno – EWINNER APATOR Toruń
LIVE w ELEVEN SPORTS 1 (studio od godz. 17:45)

Studio: Marcelina Rutkowska, Marcin Kościelski
Komentarz: Piotr Olkowicz, Maciej Markowski
Reporter: Marcin Musiał

Sędzia: Paweł Słupski
Komisarz toru: Michał Wojaczek

Piątkowa porażka w Lublinie i wcześniejsza przegrana na własnym torze z leszczyńską FOGO Unią, to nie jest wymarzony początek sezonu dla kibiców i zawodników ELTROX WŁÓKNIARZA Częstochowa. Trener Piotr Świderski nie ma jednak zbyt wiele czasu na przemyślenia i musi liczyć na to, że dobry występ Bartosza Smektały w spotkaniu z MOTOREm nie był przypadkiem i nowy zawodnik wraca już na stałe na dobre tory. MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra nie będzie chciał gospodarzom ułatwić zadania, tym bardziej, że w pamięci goście z pewnością mają ubiegłoroczne zwycięstwo na torze przy ulicy Olsztyńskiej.

24.04 (godz. 20:30) ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra
LIVE w ELEVEN SPORTS 1 (studio od godz. 20:15)

Studio: Anita Mazur, Kamil Cieślar
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
Reporter: Mikołaj Kruk

Sędzia: Piotr Lis
Komisarz toru: Jacek Krzyżaniak

Relację z obu spotkań będzie można śledzić w oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, która będzie wzbogacona multimediami zza kulis spotkania. Dzięki aplikacji wybierasz razem z innymi kibicami najlepszego zawodnika – Rajdera Meczu. Podczas zmagań będzie można włączyć się także do zabawy „Komu kibicujesz?” i pokazać swoje zaangażowanie w ramach dopingu dla konkretnej drużyny.

 

Kamil Rychlicki