Treningi, integracja i… piłkarskie umiejętności (podsumowanie zgrupowania kadry)

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Zawodnicy Żużlowej Reprezentacji Polski mieli okazję wziąć udział w zgrupowaniu, które odbyło się w dniach 25-30 stycznia w Szklarskiej Porębie. Na kadrowiczów czekało nie tylko wiele pracy, ale również kilka ciekawych urozmaiceń w postaci wspólnych turniejów czy „morsowania”.

W Szklarskiej Porębie nie mógł pojawić się Krzysztof Buczkowski, który wraca do siebie po ciężkiej kontuzji. Zawodnik aktualnie przechodzi rehabilitację, która przebiega zgodnie z planem.

Kadrowicze już od początku nie zwalniali tempa. Zaraz po przyjeździe czekały na nich narty biegowe na trasę w Jakuszycach.

Nie zabrakło również czasu na przejażdżkę rowerową, na którą wybrał się Bartosz Zmarzlik wraz z trenerem Markiem Cieślakiem.

Trening rowerowy z trenerem 👊 Dobry początek dnia ☺️#BZ95 #zmarzlikteam

Opublikowany przez Bartosza Zmarzlika #95 Poniedziałek, 27 stycznia 2020

Młodsza część kadry również ciężko pracowała, mi.in. wylewając siódme poty na hali sportowej czy biegając na nartach.

 

Dodatkowym urozmaiceniem dla kadrowiczów były zajęcia, które sprawdzały ich refleks.

Dla chcącego nic trudnego! Zawodnicy, którzy są fanami „morsowania”, znaleźli najbliższą sadzawkę, zorganizowali sprzęt i dobrze się bawili.

Morsowanie z Żużlową Reprezentacją Polski

Czy są tutaj z nami fani morsowania❔❓ ❄❄❄ W kilku słowach napiszemy Wam, że Żużlowa Reprezentacja Polski morsuje tak:✔ znajduje najbliższą sadzawkę 🔭🧐✔ w kilka sekund organizuje ciężki sprzęt ⚒🔨✔ w kilka minut przygotowuje miejsce 🏝🏖✔ a następnie świetnie się bawi 🏊‍♀🏊‍♀🏊‍♀Zresztą zobaczcie sami 👀#zuzlowapolska

Opublikowany przez Żużlowa Reprezentacja Polski Środa, 29 stycznia 2020

Na zgrupowaniu odbył się turniej bowlingowy oraz zacięta rywalizacja w grę FIFA. Zdecydowanym triumfatorem okazał się Jakub Miśkowiak, który był najlepszy w obu zawodach.

W środę odbył się wykład, prowadzony przez Grzegorza Borkowskiego, kierownikiem Departamentu Informacji i Edukacji w POLADZIE. Zawodnicy dowiedzieli się, na czym muszą się skupić, jeśli chcą uniknąć problemów z naruszeniem przepisów. Przewodnim tematem spotkania było hasło ,,Gramy Fair’’.

Po prostu #GramyFair@Marek CieślakBartosz Zmarzlik #95

Opublikowany przez Żużlowa Reprezentacja Polski Środa, 29 stycznia 2020

 

Nie zabrakło także grupowego zdjęcia kadry seniorskiej oraz młodzieżowej.

Wiktoria Sztuka