Treningi FOGO Unii Leszno bez udziału mediów

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Aktualny mistrz Polski, FOGO Unia Leszno, od piątku rozpoczyna treningi na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Klub informuje, że próbne jazdy będą zamknięte dla mediów, za wyjątkiem fotografa klubowego.

Zgodnie z wymogami Regulaminu Sanitarnego i uporządkowaniem sesji treningowych, włodarze FOGO Unii Leszno podjęli decyzję o zamknięciu treningów dla mediów do odwołania. – Ze względów, przede wszystkim bezpieczeństwa oraz biorąc pod uwagę kwestie organizacyjne podjęliśmy decyzję, że treningi FOGO Unii Leszno do odwołania będą odbywać się bez udziału mediów. Mamy nadzieję, że dziennikarze nas zrozumieją. Wszystkie redakcje, które będą chciały publikować zdjęcia na swoich serwisach są proszone o kontakt mailowy z klubowym fotografem Marcinem Kubiakiem. Mam nadzieję, że współpraca w tym trudnym czasie usatysfakcjonuje przedstawicieli mediów. Bardzo proszę również kibiców o zachowanie zdrowego rozsądku jeżeli chodzi o treningi oraz w późniejszym czasie mecze PGE Ekstraligi. Klub odpowiada za wszystkie naruszenia Regulaminu Sanitarnego, więc nie chcemy, aby były jakieś incydenty jeżeli chodzi o próby wejścia na obiekt  – poinformował Rafał Dobrowolski z biura prasowego klubu.

Chętne redakcje, które chcą uzyskiwać zdjęcia z treningów i meczów ligowych w Lesznie proszone są o przesłanie na adres: [email protected] informacji z podaniem adresu mailowego, na który mają być wysyłane zdjęcia. Redakcja zgłasza jedną osobę upoważnioną do odbioru zdjęć. Termin przesyłania wniosków do 12 czerwca.

Źródło: unia.leszno.pl