Trening i integracja w MRGARDEN GKM Grudziądz

Fot. Michał Szmyd
Fot. Michał Szmyd

W ostatnim czasie drużyna MRGARDEN GKM-u zorganizowała w Grudziądzu mini-zgrupowanie integracyjne. Wzięło w nim udział 7 zawodników, w tym nowi żużlowcy klubu, a także sztab szkoleniowy. Uczestnicy nie tylko dużo trenowali przed zbliżającym się sezonem, ale także lepiej poznawali pozostałych kolegów z zespołu.

W spotkaniu udział wzięli: Antonio LindbaeckKenneth BjerrePatryk RolnickiPrzemysław PawlickiKamil WieczorekMarcin Turowski oraz Damian Lotarski. Zabrakło tylko Krzysztofa BuczkowskiegoArtema Laguty i Denisa Zielińskiego, którzy korzystają z ferii zimowych i wcześniej zaplanowali wyjazdy, oraz Romana Lakhbauma.

Najpierw odbyły się ćwiczenia w sali treningowej, gdzie żużlowcy mieli zaplanowany trening CrossFitu. Przez godzinę reprezentanci grudziądzkiego klubu pracowali pod czujnym okiem trenera personalnego – Grzegorza Jasińskiego. Odbyła się także sesja fotograficzna obecnych zawodników.

Drugim przystankiem była wizyta w klinice dentystycznej. Na miejscu czekała niespodzianka w postaci okolicznościowego tortu dla prezesa GKM S.A. – Marcina Murawskiego, który obchodził swoje urodziny. Właściciele i pracownicy kliniki przez ponad godzinę opowiadali o miejscu pracy, oprowadzając przedstawicieli klubu i zawodników po poszczególnych pomieszczeniach i gabinetach zabiegowych. W rolę stomatologów wczuć mogli się m.in. Antonio Lindbaeck, Kenneth Bjerre oraz Patryk Rolnicki.

Dzień zakończył się wizytą w restauracji, która przygotowała dla wszystkich uczestników poczęstunek i obiad. Była to też doskonała okazja do rozmów o przygotowaniach zawodników, najbliższych planach drużyny, jak i pierwsze przymiarki do wyjazdu na tor.

Materiał wideo z mini-zgrupowania TUTAJ.

Źródło: gkm.grudziadz.net