Tomasz Gollob żużlowym ekspertem nc+

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Jeden z najlepszych żużlowców świata Tomasz Gollob został nowym ekspertem żużlowym nc+. Będzie współpracował podczas rozgrywek PGE Ekstraligi, a także Speedway Grand Prix.

Nowy sezon PGE Ekstraligi rozpoczyna się w najbliższy weekend. Już w czwartek w programie Speedway+ na antenie nSport+ Tomasz Gollob opowie o swoich przewidywaniach przed pierwszą rundą najlepszej żużlowej ligi świata. Z kolei w niedzielnym Magazynie PGE Ekstraligi w nSport+ znajdzie się Przycinka Tomasza Golloba, czyli podsumowanie tego, co działo się na żużlowych stadionach okiem mistrza.

Na pewno nie będzie mi łatwo oceniać kolegów, z którymi jeszcze niedawno się ścigałem. Ale będę to robić w sposób czysty i otwarty dzieląc się z widzami moją wiedzą o żużlu. Będą dobre słowa, będziemy mówić o rzeczach ważnych, ale zapewne przycinki też się znajdą. Dla mnie współpraca z najlepszą telewizją, która transmituje najpiękniejszy sport świata, to wielka przyjemność – powiedział Gollob dla nc+.

Tomasz Gollob będzie ekspertem także przy okazji transmisji meczów PGE Ekstraligi, nie zabraknie go również podczas FIM Speedway Grand Prix. Tegoroczny cykl turniejów wyłaniających indywidualnego mistrza świata na żużlu rozpocznie się 18 maja w Warszawie na PGE Narodowym, zawody będą transmitowane w CANAL+. – Mając w drużynie taką gwiazdę jak Tomasz Gollob mogę być spokojny o zbliżający się sezon. Człowiek, który o żużlu wie wszystko to ogromne wzmocnienie naszej redakcji, a możliwość współpracy z nim, to wielki zaszczyt. Jestem przekonany, że nasi widzowie, którzy kochają żużel, będą mogli dzięki Tomaszowi Gollobowi dowiedzieć się o tej dyscyplinie jeszcze więcej – zaznaczył Marcin Majewski, szef redakcji żużlowej nc+.

W gronie żużlowych ekspertów nc+ oprócz Tomasza Golloba znajdują się także Krzysztof Cegielski, Piotr Świderski, Tomasz Bajerski, Mirosław Jabłoński, Sławomir Kryjom, Wojciech Dankiewicz, Dawid Stachyra, Robert Wardzała.

W sezonie 2019 nSport+ będzie transmitował w niedziele dwa wybrane mecze PGE Ekstraligi. 7 kwietnia w pierwszej rundzie pokaże spotkania FOGO Unia LesznoBETARD Sparta Wrocław (studio od godz. 15:30) i SPEED CAR Motor LublinMRGARDEN GKM Grudziądz (studio od godz. 18:30). Szczegółowa zapowiedź każdej rundy znajdzie się w czwartkowym Speedway+, a podsumowanie w niedzielnym Magazynie PGE Ekstraligi. Mecze i magazyny w sezonie 2019 PGE Ekstraligi będą realizowane z nową oprawą wizualną.

Źródło: media.ncplus.pl