Tomasz Gapiński: Chcielibyśmy w końcu zwyciężyć (wideo)

Fot. Ewelina Włoch-Wrońska

9 czerwca (czwartek) odbyła się konferencja przed meczem #OSTGOR, w której udział wzięli trener ARGED MALESA Ostrów, Mariusz Staszewski oraz kapitan ostrowskiej drużyny, Tomasz Gapiński. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: plany na drugą część sezonu, starty w Szwecji i brak atutu własnego toru.

Tor jest na pewno niż był w roku ubiegłym. Wynika to z tego, że przez całą zimę była budowa i trochę innego materiału zostało nawiezione  na ten tor. Staramy się, aby tor był powtarzalny– stwierdził Mariusz Staszeski.

Plany mamy cały czas takie same. Chcielibyśmy w końcu zwyciężyć. Dążymy do tego. Na dzień dzisiejszy nie zwyciężyliśmy, ale nie załamujemy się. Wiara może trochę przygasła po pierwszych meczach. Na początku może rzeczywiście jako drużyna przegrywaliśmy, ale z meczu na mecz wyglądaliśmy coraz lepiej. Wiadomo dotknął nas splot nieszczęśliwych wypadków – kontuzja Grzegorza Walaska, kontuzja Mathiasa Nielsena i Filipa Hjelmlanda. To wszystko złożyło się na to, że przegrywamy. Może byśmy nie wygrali, ale wiadomo, że jak wypada kilku zawodników to ciężko się pozbierać. Będziemy starać o to, aby wygrać mecz  – powiedział Tomasz Gapiński.

Cała konferencja jest dostępna TUTAJ.