Tomasz Bajerski gościem Żużlowych Rozmów WP SportoweFakty (17.02.2021, godz. 19:00)

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Toruński klub przed dwoma laty z spadł z PGE Ekstraligi, a w roku ubiegłym – w równie głośnym stylu – zapewnił sobie powrót do elity. Spora w tym zasługa trenera i byłego zawodnika, Tomasza Bajerskiego, który będzie gościem WP SportoweFakty. Początek programu o godz. 19:00.

Tomasz Bajerski wystąpił 10 dni temu w programie „Trzeci Wiraż” w telewizji nSport+. Opowiedział m.in. o swoim pobycie w zakładzie karnym. Mówił także o marzeniu – spłacie kredytu zaufania wobec klubu, z którym chce zdobyć Drużynowe Mistrzostwo Polski. – Z Piotrkiem Baronem założyliśmy się, że ten tytuł zdobędę. Ale realnie rzecz biorąc jeszcze nie w tym roku – mówił w wywiadzie dla nSport+ wychowanek eWinner Apatora Toruń. Co stoi na przeszkodzie żużlowcom z grodu Kopernika by walczyć o najwyższe cele?

Szkoleniowiec torunian to specjalista od atmosfery. Niewiele jest w Polsce klubów, gdzie zawodnicy tak zgodnie podkreślają, że trener zespołu potrafi w zależności od sytuacji tak dobrze doradzić, wesprzeć, ale również rozbawić i zadbać o dobre nastroje jak Bajerski. O to także gość zostanie zapytany w Żużlowych Rozmowach.

Początek programu o godz. 19:00 na Facebook’u i YouTube portalu WP SportoweFakty. Prowadzący, Marcin Musiał, czeka również na wszelkie pytania, które kibice chcieliby zdać trenerowi beniaminka PGE Ekstraligi na półtora miesiąca przed startem rozgrywek. Aby to zrobić wystarczy je wypisać na czacie pod transmisją na żywo.