Tobiasz Musielak „gościem” w MRGARDEN GKM Grudziądz!

Działacze MRGARDEN GKM po piątkowej wygranej drużyny w Rybniku chcą “iść za ciosem” i dokonali kolejnego wzmocnienia składu. W ramach instytucji “gościa” do żółto-niebieskich dołączył Tobiasz Musielak!

W niedzielę grudziądzanie zmierzą się na Hallera 4 z RM SOLAR Falubazem Zielona Góra. W tym spotkaniu nie zobaczymy Krystiana Pieszczka, który tak udanie zaprezentował się podczas spotkania w Rybniku. Tego dnia domowy mecz rozgrywa jego Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Wobec braku zawodnika gdańskiego klubu, działacze grudziądzkiego klubu postanowili zakontraktować drugiego krajowego “gościa”, który ma być receptą na słabszą formę Krzysztofa Buczkowskiego i Przemysława Pawlickiego.

Na co dzień Tobiasz reprezentuje eWinner Apator Toruń i startuje na zapleczu PGE Ekstraligi. Tam jak dotąd legitymuje się dziewiątą średnią, która wynosi 2,036 pkt/bieg. Teraz dla wychowanka Unii Leszno ponownie przyszedł czas na sprawdzenie się w najsilniejszej lidze świata.

– Witamy w naszej drużynie Tobiasza Musielaka. Jego ostatnie występy na pierwszoligowych torach przekonały nas, że warto dać mu szansę występu w PGE Ekstralidze. Długo zastanawialiśmy się w którą stronę pójść, jednak ostatecznie mecz w Rybniku pokazał, że trzeba działać. Walczymy do końca dla naszych kibiców. Zależy nam na wygranych meczach, stąd szansa dla kolejnego zawodnika. Tobiasz będzie do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego już na niedzielne spotkanie w Grudziądzu – informuje prezes MRGARDEN GKM Marcin Murawski.

Źródło: gkm.grudziadz.net