Tim Soerensen nowym zawodnikiem ARGED MALESA Ostrów

Fot. Anna Kłopocka

Ostrowianie nie zwalniają tempa w ogłaszaniu zawodników na sezon 2022. Do beniaminka PGE Ekstraligi przyszedł Tim Soerensen – mistrz Danii w kategorii juniorów.

W polskiej lidze w sezonie 2021 Soerensen reprezentował barwy klubu z Rzeszowa. Wystąpił w sześciu meczach 2. LŻ i uzyskał średnią biegową 1,556. Duńczyk spełnia wymogi zawodnika do lat 24. W przyszłym roku będzie miał bowiem 22 lata. Może zatem startować także z pozycji rezerwowego, którym może być zawodnik do 23 roku życia.

Ogromnie się cieszę z możliwości jazdy dla Ostrovii w sezonie 2022 i bardzo dziękuję za otrzymaną szansę. Dam z siebie 200% i zrobię wszystko, aby zaprezentować się z dobrej strony i sprawić radość klubowi, kibicom oraz sponsorom w Ostrowie. Przed nami ważny i ciężki sezon, ale jestem przekonany, że wraz z nowymi kolegami sprawimy niejedna niespodziankę – mówił Tim Soerensen dla tzostrovia.pl.

Słyszałem same pozytywne opinie o klubie, kibicach oraz atmosferze podczas zawodów i jestem pewny, że jest to dla mnie bardzo dobry klub w kontekście mojego dalszego rozwoju sportowego. Już niedługo przyjadę do Ostrowa aby się z wszystkimi przywitać i poznać nowy klub. Nie mogę się doczekać. Do zobaczenia! – dodał nowy zawodnik ARGED MALESA Ostrów.