Terminarz Press&Practice Day w klubach PGE Ekstraligi

Fot. Tomasz Jocz

Tuż przed pierwszymi meczami w sezonie 2022 FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń, ZOOLESZCZ GKM Grudziądz i BETARD SPARTA Wrocław zdecydowały się na zorganizowanie Press&Practice Day.

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz zaprasza przedstawicieli mediów na Press&Practice Day, który odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2022 roku (piątek) o godzinie 11:30 na grudziądzkim stadionie przy ulicy Hallera 4. Do dyspozycji będą wszyscy zawodnicy pierwszej drużyny ZOOLESZCZ GKM, którzy będą oczekiwać w Parku Maszyn. Następnie o godzinie 12:00 odbędzie się trening pokazowy – ostatni przed inauguracją PGE Ekstraligi, zaplanowaną na 10 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim. Zainteresowane udziałem redakcje oraz dziennikarzy są zobowiązane do potwierdzenia udziału pod adresem mailowym [email protected]!

FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń Press&Practice Day zaplanował na 8 kwietnia (piątek) o godz. 14:00. Podczas wydarzenia dziennikarze będą mogli wziąć udział w konferencji prasowej i treningu toruńskiego klubu na Motoarenie.

8 kwietnia 2022 roku o godz. 16:20 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się Dzień Medialno–Treningowy z BETARD SPARTĄ Wrocław, Drużynowym Mistrzem Polski. W ramowym programie Dnia Medialno–Treningowego przewidziane są między innymi:

  • konferencja prasowa i spotkanie z zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym BETARD SPARTY Wrocław,
  • spotkanie z adeptami i trenerami szkółki żużlowej WTS Sparta (trening ogólnorozwojowy),
  • spotkanie z przedstawicielami biura prasowego WTS Sparta (omówienie zmian w RO DMP w zakresie pracy mediów),
  • zwiedzanie Stadionu Olimpijskiego (wybrane strefy),
  • wizyta w parku maszyn przed treningiem zawodników pierwszej drużyny,
  • trening na torze zawodników pierwszej drużyny.